Career. Join us.

Barrandov Studio means an opportunity for anyone who can work hard.

The dynamic environment of the company draws on the history of the studios, while constantly working on its development.
People of all sorts of professions can find employment here – from clerical positions, through arts and crafts, to technically advanced applicants. We are interested in hardworking and skillful people, eager to develop our tradition – a pride of Czech people.

Náš tým se skládá z profesionálů ve svých oborech. Zakládáme si na spolehlivosti, soudržnosti a abychom našim klientům vždy poskytovali vysokou míru profesionality. Za to jsme na oplátku k našim zaměstnancům otevření, féroví a vstřícní.

Vážíme si práce našich zaměstnanců, a proto také nabízíme tyto benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sickday
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněné parkování v areálu
  • jídelna v areálu
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • poukázky na sport, kulturu a volný čas

Pokud nenajdete pozici vhodnou pro vás, nevadí! Napište nám here.

Volná místa. Currently we have the following job vacancies.

Vedoucí provozu areálu

Láká vás práce v renomované společnosti – ikoně svého oboru?
Realizujete se v organizování údržby budov a zařízení?
Máte zkušenosti s řízením harmonogramů a rozpočtů?

Pokud ano, pak jste to možná právě Vy, koho hledáme!
Výsledkem vaší práce bude bezproblémový chod provozu dvou areálů v Praze.

Jak budou vypadat Vaše kompetence:

  • Plánujete a řídíte procesy související se svěřenou oblastí
  • Řídíte a motivujete podřízený tým
  • Provádíte reporting vedení společnosti
  • Máte zodpovědnost za roční plán provádění oprav, rekonstrukcí, havárií
  • Ve spolupráci s podřízenými řešíte denní provozní záležitosti (např.: klimatizace, osvětlení, energie)
  • Komunikujete s dodavateli a společně s podřízeními dbáte na plnění smluvních podmínek
  • Spoluvytváříte interní směrnice v oblasti bezpečnostních technologií a facility managementu
  • Kontrolujete dodržování předpisů a norem ve svěřené oblasti
  • Kontrolujete dodržování ročního plánu
  • Převezmete oblast dodávek a distribuce tepelné energie

Hledáme člověka, který:

  • Má technické vzdělání – podmínkou, stavebního směru – výhodou
  • VŠ vzdělání a min. 3 roky praxe / SŠ vzdělání a min. 6 let praxe
  • Má praxi se správou velkého areálu – výhodou
  • Má prokazatelně úspěšnou zkušenost s vedením a motivací týmu podřízených
  • Je samostatný a má systematický přístup k řešení problémů
  • Je zodpovědný a diskrétní

Co nabízíme:

  • Zázemí české stabilní a prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené & 2 sick days za rok
  • Nadstandardní lékařskou péči soukromé kliniky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční příspěvek na stravování
  • Poukázky na volnočasové aktivity
  • K pracovní pozici náleží automobil

Costume Service

Do našeho týmu Fundusu (skladu) kostýmů hledáme posilu, která zastane činnosti kostyméra/kostymérky.

Nástup je možný po dohodě.

Co Vás čeká?

  • Výběr kostýmů dle představ klienta a zajištění kostýmních zkoušek
  • Odborné poradenství pří výběru oděvů a doplňků
  • Příprava předvýběru pro kostýmní zkoušky a chystání zakázek dle zadání
  • E-mailová komunikace mezi odděleními
  • Systematické vedení agendy kostýmního servisu a spolupráce s další kostymérkou
  • Aktivní komunikace a předávání informací kolegům z dalších oddělení
  • Podílení se na přípravě výstav
  • Příprava rezervací k expedování dle nastavené metodiky
  • Budování dobrých vztahů s klienty
  • Evidování nových položek do interního systému

Co od Vás očekáváme:

  • Vstřícný a proklientský přístup
  • Schopnost zaujmout klienta a úspěšně vést kostýmní zkoušky
  • Aktivní přístup k práci a přinášení nových nápadů
  • Organizační dovednosti a systematičnost
  • Výborná znalost historického odívání a zájem o módu
  • Jste komunikativní v češtině i angličtině

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kurz angličtiny
  • Příležitost přinášet nápady v kreativním prostředí
  • A další

Odborný skladník Fundusu kostýmů a obuvi

Jsme srdcem filmu již přes 90. let. Jako produkční centrum filmového průmyslu poskytujeme zázemí filmařům z celého světa – stavíme filmové dekorace, dodáváme kostýmy a rekvizity, pronajímáme ateliéry.

  • Správa skladu kostýmů
  • Kompletování a údržba kostýmů
  • Příprava rezervací a jejich expedování
  • Komunikace a udržování vztahů s kostyméry
  • Práce v zavedeném skladovém systému
  • Příprava kostýmního servisu a spolupráce s kolegy v celém Fundusu

  • Zájem o historii a řemesla
  • Aktivní přístup a nové nápady
  • Samostatnost při plnění úkolů
  • Proklientský přístup
  • Výborné komunikační dovednosti v českém jazyce, domluvíte se anglicky

  • A další

Nabízíme spolupráci ve vybavené dílně v pracovní dny (PO-PÁ) od 7:00 do 15:30.

We look forward to hearing from you!