Kariéra. Spolupracujte s námi.

Barrandov Studio a.s. – to je příležitost pro každého, kdo umí vzít za práci.

Pracujte v dynamickém prostředí společnosti, která čerpá z historie barrandovských studií a zároveň neustále pracuje na svém rozvoji.
U nás najdou uplatnění lidé z nejrůznějších profesí: od administrativních pozic, přes uměleckořemeslné profese až po technicky zdatné. Stojíme o každého, kdo je pracovitý, šikovný a společně s námi bude pokračovat v tradici – chloubě českého filmového průmyslu.

Náš tým se skládá z profesionálů ve svých oborech. Zakládáme si na spolehlivosti, soudržnosti a abychom našim klientům vždy poskytovali vysokou míru profesionality. Za to jsme na oplátku k našim zaměstnancům otevření, féroví a vstřícní.

Vážíme si práce našich zaměstnanců, a proto také nabízíme tyto benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sickday
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněné parkování v areálu
  • jídelna v areálu
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • poukázky na sport, kulturu a volný čas

Pokud nenajdete pozici vhodnou pro vás, nevadí! Napište nám zde.

Volná místa. Aktuálně hledáme kolegy na tyto pozice:

Vedoucí provozu areálu

Láká vás práce v renomované společnosti – ikoně svého oboru?
Realizujete se v organizování údržby budov a zařízení?
Máte zkušenosti s řízením harmonogramů a rozpočtů?

Pokud ano, pak jste to možná právě Vy, koho hledáme!
Výsledkem vaší práce bude bezproblémový chod provozu dvou areálů v Praze.

Jak budou vypadat Vaše kompetence:

  • Plánujete a řídíte procesy související se svěřenou oblastí
  • Řídíte a motivujete podřízený tým
  • Provádíte reporting vedení společnosti
  • Máte zodpovědnost za roční plán provádění oprav, rekonstrukcí, havárií
  • Ve spolupráci s podřízenými řešíte denní provozní záležitosti (např.: klimatizace, osvětlení, energie)
  • Komunikujete s dodavateli a společně s podřízeními dbáte na plnění smluvních podmínek
  • Spoluvytváříte interní směrnice v oblasti bezpečnostních technologií a facility managementu
  • Kontrolujete dodržování předpisů a norem ve svěřené oblasti
  • Kontrolujete dodržování ročního plánu
  • Převezmete oblast dodávek a distribuce tepelné energie

Hledáme člověka, který:

  • Má technické vzdělání – podmínkou, stavebního směru – výhodou
  • VŠ vzdělání a min. 3 roky praxe / SŠ vzdělání a min. 6 let praxe
  • Má praxi se správou velkého areálu – výhodou
  • Má prokazatelně úspěšnou zkušenost s vedením a motivací týmu podřízených
  • Je samostatný a má systematický přístup k řešení problémů
  • Je zodpovědný a diskrétní

Co nabízíme:

  • Zázemí české stabilní a prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené & 2 sick days za rok
  • Nadstandardní lékařskou péči soukromé kliniky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční příspěvek na stravování
  • Poukázky na volnočasové aktivity
  • K pracovní pozici náleží automobil

Odborný skladník Fundusu kostýmů a obuvi

Jsme srdcem filmu již přes 90. let. Jako produkční centrum filmového průmyslu poskytujeme zázemí filmařům z celého světa – stavíme filmové dekorace, dodáváme kostýmy a rekvizity, pronajímáme ateliéry.

Co Vás čeká?

  • Správa skladu kostýmů
  • Kompletování a údržba kostýmů
  • Příprava rezervací a jejich expedování
  • Komunikace a udržování vztahů s kostyméry
  • Práce v zavedeném skladovém systému
  • Příprava kostýmního servisu a spolupráce s kolegy v celém Fundusu

Co od Vás očekáváme:

  • Zájem o historii a řemesla
  • Organizační dovednosti a systematičnost
  • Aktivní přístup a nové nápady
  • Samostatnost při plnění úkolů
  • Proklientský přístup
  • Výborné komunikační dovednosti v českém jazyce, domluvíte se anglicky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kurz angličtiny
  • Příležitost přinášet nápady v kreativním prostředí
  • A další

Nabízíme spolupráci ve vybavené dílně v pracovní dny (PO-PÁ) od 7:00 do 15:30.

Budeme se na Vás těšit!