Chcete pracovat v dynamickém prostředí filmového průmyslu? Láká vás práce pro společnost s mezinárodními obchodními vztahy? Více než osmdesátiletá tradice barrandovských studií nás zavazuje k největší profesionalitě a do našeho týmu proto hledáme ty nejlepší.

V současné době hledáme kolegy na následující pozice:

TECHNIK IT PRO TELEFONNÍ A INTERNETOVÉ ROZVODY

Základní údaje:

  • Nástup ihned (dle dohody)

Náplň práce:

  • Zabezpečení rozvodu internetové sítě v areálu
  • Nastavení počítačové sítě

Požadavky:

  • Výuční list v oboru IT/ střední škola v oboru IT
  • Praxe alespoň 1 rok
  • Anglický jazyk - komunikativně
  • Znalost telefonní techniky a slaboproudých rozvodů
  • Znalost Microsoft a Apple systémů
  • ŘP skupiny B
  • Zručnost
  • Zkouška § 6 vyhl. 50/78 Sb. výhodou

TRUHLÁŘ

Náplní práce bude výroba filmových dekorací

Požadavky:

  • Vyučení v oboru
  • Praxe min. 5 let
  • Spolehlivost
  • Zručnost
  • Časová flexibilita

NABÍZÍME:

  • Zázemí solidní, stabilní a prosperující společnosti
  • Velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování, závodní stravování
  • Bezplatný jazykový kurz AJ
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu o některou z výše uvedených pozic zašlete, prosím, stručný životopis na adresu:

barrandov.kariera@finpam.cz

Do předmětu uveďte, prosím, název inzerované pozice.

Děkujeme

Personální oddělení

Barrandov Studio a.s.
Kříženeckého nám. 322/5
152 00 Praha 5 Hlubočepy
IČ: 28172469
DIČ: CZ28172469
Jana Hromadová
Tel.: +420 267 073 010

Jana Plachtová
Tel.: +420 267 073 027

E-mail: barrandov.kariera@finpam.cz