Kariéra. Spolupracujte s námi.

Barrandov Studio a.s. – to je příležitost pro každého, kdo umí vzít za práci.

Pracujte v dynamickém prostředí společnosti, která čerpá z historie barrandovských studií a zároveň neustále pracuje na svém rozvoji.
U nás najdou uplatnění lidé z nejrůznějších profesí: od administrativních pozic, přes uměleckořemeslné profese až po technicky zdatné. Stojíme o každého, kdo je pracovitý, šikovný a společně s námi bude pokračovat v tradici – chloubě českého filmového průmyslu.

Náš tým se skládá z profesionálů ve svých oborech. Zakládáme si na spolehlivosti, soudržnosti a abychom našim klientům vždy poskytovali vysokou míru profesionality. Za to jsme na oplátku k našim zaměstnancům otevření, féroví a vstřícní.

Vážíme si práce našich zaměstnanců, a proto také nabízíme tyto benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sickday
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněné parkování v areálu
  • jídelna v areálu
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • poukázky na sport, kulturu a volný čas

Pokud nenajdete pozici vhodnou pro vás, nevadí! Napište nám zde.

Volná místa. Aktuálně hledáme kolegy na tyto pozice:

Truhlář

Jsme srdcem filmu již přes 90. let. Jako produkční centrum filmového průmyslu poskytujeme zázemí filmařům z celého světa – stavíme filmové dekorace, dodáváme kostýmy a rekvizity, pronajímáme ateliéry.

Provoz areálu se stará o opravy, rekonstrukce a drobné stavební úpravy v rámci celého areálu na Barrandově. Aktuálně hledáme do našeho týmu stavebního truhláře.

Co budete dělat:

  • Truhlářské práce ve stavebnictví
  • Výběr a příprava vhodných materiálů
  • Ruční i strojní obrábění na dřevoobráběcích strojích (vč. jejich nastavování)
  • Povrchové úpravy výrobků
  • Výroba a montáže příček, oprava oken, instalace a opravy dveří a zárubní
  • Výroba, sestavování a montáž podlah a obkladů na bázi dřeva
  • Zaznamenávání technických údajů a výsledků práce

 Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vyučení v oboru či příbuzném oboru podmínkou
  • Zkušenosti s truhlářskou výrobou výhodou
  • Chuť a nadšení do práce! Požadujeme spolehlivost a pečlivost

Nový kolega bude doplní služebně staršího kolegu: vše ukáže, naučí, takže nevadí, pokud jste čerstvý absolvent/-ka

Co vám můžeme nabídnout

Naše firma vám k práci poskytne příjemné prostředí, přátelský kolektiv, skvělého Mistra
a vybavenou dílnu. Budete se podílet na chodu provozu areálu Barrandov Studio v pravidelné pracovní době.

Recepční

Jste pozitivní a usměvaví?
Jste komunikativní a máte příjemné vystupování?
Máte perfektní češtinu a domluvíte se anglicky?
MS Office máte v malíku?
Jste spolehliví a zodpovědní?

Pokud jste odpověděli ANO, tak hledáme právě vás na pozici Recepční ve směnném provoze (ranní směna: 7.30-16.00 a odpolední směna: 9.30-18.00).
Hledáme člověka, který si to u nás jen neodsedí, ale bude proaktivní, milý a bude se chtít učit novým věcem.

  • Vyřizovat a přepojovat telefonáty
  • Obsluhovat laminovačku, kroužkovačku, kopírky
  • Přijímat a odesílat poštu
  • Prodávat propagační předměty
  • Ad hoc výpomoc při organizaci schůzek a akcí

Co potřebujeme od Vás:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni pro potřeby recepce
  • Velmi dobrá znalost češtiny
  • Znalost MS Office (zejména Word a Excel)
  • Spolehlivost, dochvilnost, odpovědnost, týmovost
  • Flexibilitu a schopnost si umět zorganizovat práci
  • Schopnost vycházet s různými typy lidí

Co nabízíme:

  • Podporu při zaučení
  • Kurz angličtiny po uplynutí zkušební doby
  • 25 dní dovolené plus 2 dny zdravotního volna
  • Akce pro zaměstnance
  • Přátelské a vstřícné vedení, které dává jasná zadání

Nabízíme smlouvu na zkrácený úvazek a jistotu zaměstnání v ryze české stabilní společnosti pro člověka, který v době dovolené a případné nemoci první recepční bude ochoten pracovat na 6-8 hodin denně.

Budeme se na Vás těšit!