Výstavní prostor Filmpoint. Přijďte se k nám podívat.

Barrandov Studio neustále přibližuje široké veřejnosti filmové řemeslo a jeho historický vývoj. Výstavní prostor Filmpoint pak přenáší celé toto úsilí do jednoho místa a nabízí návštěvníkům pohled na ikonické kostýmy české tvorby, ale i zajímavá historická fakta nebo techniku. Výstavou však váš zážitek nekončí, během komentované prohlídky se podíváte na některé z filmových ateliérů, navštívíte fundus - oddělení kostýmů a rekvizit, projdete si celý areál a dozvíte se něco o vzniku a vývoji studia.

Stálá expozice. Od historie po současnost.

Stálá expozice představí návštěvníkům tajuplný a okouzlující svět stříbrného plátna prostřednictvím kostýmů, rekvizit a dalších kuriozit jak z projektů minulých, tak těch současných. Nechybí plesové šaty z pohádky Tři oříšky pro Popelku, prsteny a korunovační klenoty ze seriálu Arabela nebo auto ze sci-fi seriálu Návštěvníci. Technicky založení návštěvníci pak ocení ukázky filmové techniky.

Časy prohlídek. Cena prohlídek.

S ohledem na naplněnou kapacitu filmových ateliérů bohužel musíme veškeré prohlídky od 1. 7. 2023 až do odvolání pozastavit.

O zahájení prohlídek vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaši budoucí návštěvu!

 

 

Podmínky realizace prohlídky

Pokyny pro návštěvníky

Záznam o seznámení se s pokyny

Spolupracujeme s Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Kontaktujte nás

Výstavní prostor Filmpoint a prohlídky Barrandov Studio a.s. Kříženeckého náměstí 322/5 152 00 Praha 5