Chcete pracovat v dynamickém prostředí filmového průmyslu? Láká vás práce pro společnost s mezinárodními obchodními vztahy? Více než osmdesátiletá tradice barrandovských studií nás zavazuje k největší profesionalitě a do našeho týmu proto hledáme ty nejlepší.

V současné době hledáme kolegy na následující pozice:

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Základní údaje

  • nástup co nejdříve

    Náplň práce

  • řízení nákladního vozidla
  • nákup a rozvoz materiálu pro odbor Dekorace
  • související drobná evidence

    Požadavky

  • praxe min. 2 roky
  • profesní řidičský průkaz skupiny C
  • znalost ČJ
  • časová flexibilita

NABÍZÍME:

  • Zázemí solidní, stabilní a prosperující společnosti

  • Velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí

  • Příspěvek na stravování, závodní stravování

  • Bezplatný jazykový kurz AJ

  • 5 týdnů dovolené

 V případě zájmu o některou z výše uvedených pozic zašlete, prosím, stručný profesní životopis na adresu:

kariera@barrandov.cz

Do předmětu uveďte, prosím, název inzerované pozice.

Děkujeme

Personální oddělení

Barrandov Studio a.s.
Kříženeckého nám. 322/5
152 00 Praha 5 Hlubočepy
IČ: 28172469
DIČ: CZ28172469

Tel: +420 267 073 010
E-mail: kariera@barrandov.cz