Děkujeme za vaši přízeň a skvělou spolupráci v tomto roce. Těšíme se další zajímavé projekty i v roce 2015.

Detail fotografie

Letošní rok nám přinesl mnoho zajímavé práce a inspirativních projektů. Jsme rádi, že jsme mohli v ateliérech nebo na našem exteriérovém pozemku přivítat zahraniční produkce jako fantasy Dina, dcera jasnovidky, historický velkofilm Emperor, akční podívanou Unlocked nebo německé televizní projekty Nahý mezi vlky či Žebřík do nebe. Cestu do našich studií si stále nacházejí četné reklamní zakázky a ve spolupráci s Film kolektivem rozvíjíme také nabídku produkčních služeb.

Společnost Barrandov Studio přivítala letos v kinech hned několik českých filmů, které vznikly jako naše koprodukce nebo v partnerské spolupráci s námi, mj. normalizační drama Fair Play a hudební pohádku Tři bratři. Filmová nadace rozdělila v Karlových Varech mezi perspektivní scenáristické projekty další finanční prostředky a ve výrobě je hned několik filmů, jejichž scénáře nadačním řízením úspěšně prošly v minulosti.

Stavbou dekorací nebo službami našeho fundusu kostýmů a rekvizit jsme se zapojili do nespočtu dalších projektů, často i natáčených v zahraničí. Tuzemskému publiku se letos představila nová verze nezapomenutelné Angeliky, jež v ČR vznikla v roce minulém a letos dostala v barrandovských dabingových studiích české znění. Své služby dále aktivně nabízí také naše postprodukční pracoviště, jehož špičkoví partneři v oblasti audiovizuální postprodukce sídlí přímo v areálu studií.

I po více než osmdesáti letech tvoří Barrandov Studio nadále přirozené centrum domácí filmové infrastruktury, za což patří dík zejména všem našim obchodním partnerům. Žijeme vaší kreativitou!