Ani roušky neumlčí rock’n’roll!

Detail fotografie

Frankie Trier & Screwballs: Bez roušek, Rattle and Roll!

V pátek 24. dubna 2020 od 19 hodin vám zprostředkujeme online přenos koncertu Frankieho Triera, člena české Rock’n’rollové síně slávy, a jeho kapely Screwballs. Streamovaný koncert „Bez roušek, Rattle and Roll!“ z reprezentativních prostor Barrandov Studia je dalším poděkováním všem pracovníkům v první linii za jejich úsilí.

DJ Alan Freed (slavný především v 50. let minulého století), který vymyslel název rock and roll, kdysi řekl: “Můžete zastavit mě, ale nikdy nezastavíte rock and roll!” I když byl z radia vypuzen a zemřel v chudobě, explozi rock’n’rollu už nikdo nezastavil. Neumlčeli ho američtí puritáni, neumlčely ho komunistické zákazy a neumlčí ho ani roušky.

Koncertem, jenž vznikl ve spolupráci Barrandov Studia a MČ Praha 5, se Frankie Trier a kapela Screwballs připojují k celému světu, který hudbou děkuje všem lékařům, lékařkám, zdravotním sestrám a bratrům, záchranářům, hasičům a všem, kteří v těchto nelehkých časech pomáhají.

Vypněte v pátek 24. dubna večer své televize, starosti dnešních dní nechte za dveřmi a buďte na chvíli jen sami se sebou ve společnosti dobré hudby na https://www.facebook.com/mcpraha5.