V pražském kině Světozor byl 11. dubna 2013 slavnostně zahájen dvacátý ročník přehlídky Dny evropského filmu. Na festivalové dění naváže 20. dubna „Happening pro filmové fanoušky“ a Barrandov Studio je jeho partnerem.

Detail fotografie

V rámci oslav 20. výročí přehlídky, proběhne 20. dubna v době od 16:00 - 24:00 hodin v prostorách kina Lucerna „Happening pro filmové fanoušky“ jehož je Barrandov Studio partnerem. Připravili jsme pro Vás fotokostymérnu, kde Vám naše kostymérky pomohou vyzkoušet vybrané kousky ze sbírky filmových kostýmních kompletů a svou fotografii si rovnou odnesete domů. U příležitosti uvedení filmu Muž, který se směje, jehož převážná část se natáčela na Barrandově, se můžete také těšit na fotografie dokumentující vznik dekorací v našich ateliérech a na některé jejich části.


Dále na Vás v kině Lucerna budou čekat prodejní stánky s filmovou tematikou, dětský workshop, filmový blešák, Slam Poetry nebo bohatá tombola, do které jsme věnovali krásné ceny. Vyhrát můžete například knihy o barrandovských ateliérech, trička, prohlídku areálu Studií včetně kostýmního a rekvizitního Fundusu nebo jedinečnou VIP proměnu ve filmovou hvězdu. Více o happeningu se dozvíte zde a aktuality můžete sledovat na našem facebooku.
 

Dnům evropského filmu přejeme mnoho dalších úspěšných ročníků a na Vás se budeme těšit 20. dubna v kině Lucerna!