Vyražte v sobotu 2. června do barrandovského Fundusu a užijte si den ve filmovém zákulisí. Téma tradičních prohlídek jsme exkluzivně rozšířili o prohlídku nábytku a rekvizit.

Detail fotografie

Pouze v červnu máte výjimečnou příležitost navštívit kromě sbírky filmových kostýmů i sbírku nábytku a rekvizit. Ukážeme Vám například barokní křeslo, na které usedal král Hyacint, otec Arabely nebo papežský trůn z historického seriálu Borgia. Uvidíte i dalekohled, kterým Jan Werich alias císař Rudolf II. pozoroval konstelace hvězd nad renesanční Prahou a také doufáme, že nám pomůžete najít pravou Monu Lisu mezi mnohými kopiemi jeho sbírky.

Začátky prohlídek (každý okruh trvá přibližně 1 hodinu):

  • I. okruh - filmové kostýmy: začátky 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 14:00 a 15:00 hod.
  • II. okruh – filmové rekvizity: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 hod.Doprovodný program zaručen

Na každou část prohlídky je nutná předchozí rezervace e-mailem na prohlidky@barrandov.cz a to nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Nezapomeňte uvést počet osob (včetně dětí) a čas. Platná je pouze rezervace, která Vám byla z naší strany zpětně potvrzena e-mailovou zprávou.

Doprovodný program zajištěn

Doprovodný program dětského dne na Barrandově bude přístupný pro všechny, zdarma a není nutná předchozí rezervace. Pokud se tedy už nestihnete přihlásit na žádnou z prohlídek, nemusíte zoufat, protože i na vás čeká spousta zábavy. Vaše znalosti o pohádkové říši, šikovnost a zručnost si vyzkoušejí například vodník, Sněhurka, Ježibaba, princezna nebo loupežníci. Přijďte si s nimi změřit síly a získat jejich přízeň. V průběhu dne předvedou několik zajímavých šermířských soubojů také skupiny Taurus a Alotrium.

Samozřejmě pro vás chystáme i tentokrát ve spolupráci s Fotolabem fotokostymérnu, ve které vám pomůžeme vybrat slušivý filmový kostým, vyfotíme Vás a fotku si rovnou odnesete domů.

Informace o vstupném nebo o cestě k nám na Barrandov naleznete zde.