Do kin vstoupil výpravný film, na němž jsme se podíleli.

Foto: Bioscop
Foto: Bioscop

Nová verze Angeliky, která se natáčela v České republice s využitím služeb Barrandov Studia, se právě promítá v českých kinech. České znění, v němž uslyšíte například Kateřinu Lojdovou či Ondřeje Brzobohatého, vzniklo v našich dabingových studiích.

Sedmnáctiletá Angelika je proti své vůli provdána za bohatého toulouského hraběte Joffreye de Peyrac, který je nejen o dvanáct let starší než ona, ale má také pověst čaroděje. Svým šarmem a inteligencí si brzy získá Angeličino srdce a zdá se, že jejich šťastný život nemůže nic ohrozit. Jednoho dne je ale Peyrac uvržen do Bastily a upálen na hranici za údajné čarodějnictví. Angelika se uchýlí s dětmi na Dvůr zázraků a s pomocí banditů plánuje pomstu všem, kteří změnili její pohádku ve zlý sen.

Barrandov Studio bylo i partnerem slavnostní předpremiéry filmu, která se uskutečnila 20. února v pražské Lucerně.

Staňte se s námi Angelikou!

Chcete na vlastní kůži zažít, jaké je to být obletovanou hvězdou stříbrného plátna? Dopřejte sobě či svým blízkým proměnu ve filmovou hvězdu. Pouze pro Vás bude k dispozici zkušená kostymérka, filmová maskérka a profesionální fotograf. A během svého výletu do továrny na sny poznáte zákulisí kostýmní výpravy a zažijete atmosféru přípravy na natáčení. Více informací o zážitku a možnosti zakoupení dárkového voucheru zde.