Barrandov Studio podpořilo hned několik dobročinných projektů, jež se konají v letošním předvánočním čase. Třetí adventní víkend zaznamenal v hlavním městě dvě atraktivní benefiční akce, mezi jejichž partnery Barrandov Studio patří. Další projekt, který společnost partnersky podpořila, se koná ve čtvrtek 20. prosince.

Praha, 19. 12. 2012 

V sobotu 15. prosince se na holešovickém Výstavišti v Praze konalo předvánoční odpoledne Radost dětem, zábavný program určený dětem z dětských domovů, handicapovaným dětem, dětem v nebo po dlouhodobé léčbě. Hosty byli třeba Michal Dlouhý nebo Jiří Mádl. „Barrandov Studio pozve děti z jednoho z vylosovaných dětských domovů na návštěvu našeho Fundusu, čeká na ně kromě výkladu o zákulisí známých českých pohádek třeba i fotografování ve filmových kostýmech,“ prozradila ředitelka divize Fundus Věra Krátká.

V neděli se v pražském Divadle Broadway konal benefiční večer plný těch nejznámějších českých muzikálových hitů i pěveckých hvězd Mr. Muzikál, jehož výtěžek šel na konto Fondu ohrožených dětí. „Barrandovský Fundus partnersky podpořil scénickou výpravu večera rekvizitami ze svých sbírek,“ uvedla Věra Krátká.

Ve čtvrtek 20. prosince se současně v Praze, Brně a Ostravě koná Koncert proti konci světa, happening a benefiční vystoupení populární skupiny The Tap Tap složené z handicapovaných umělců. Na třech scénách ve třech městech je na pódiu podpoří řada předních interpretů a hudebních skupin, v Praze (kde zahrají i The Tap Tap) např. Chinaski a Support Lesbians, v Brně Mandrage či Pavel Šporcl a v Ostravě Mňága a Žďorp nebo Xindl X. Barrandov Studio se do ambiciózního projektu zapojuje jako partner videoklipu, který skupina připravila ke své aktuální novince, skladbě Konec světa – zrušeno! „Tvůrčí tým v čele s režisérem Radovanem Síbrtem využil naše ateliéry již podruhé. Poprvé jsme spolupracovali v loňském roce na úspěšném hitu Řiditel autobusu, který se celý realizoval v barrandovském ateliéru č. 6. Letos The Tap Tap natáčeli v jednom z hostivařských ateliérů naší společnosti a produkce využila i nabídku Fundusu,“ říká vedoucí obchodního oddělení Lenka Hrabovská.

Videoklip je k dispozici na oficiálním Youtube kanálu kapely, ale také na internetových stránkách společnosti Barrandov Studio.