Chystaný koprodukční projekt Barrandov Studia právě ukončil fázi natáčení a jde do postprodukce. Nechvalně proslulou vražedkyni si v něm zahraje polská herečka a modelka Michalina Olszańska.

Foto: Vladislav Škach, Black Balance s.r.o.
Foto: Vladislav Škach, Black Balance s.r.o.

Snímek není „nostalgicky“ barvotiskovým návratem do minulosti, ale sevřenou psychologickou sondou, která záměrně pracuje s nejednoznačností.

„Příběh Olgy Hepnarové jsme točili jako existenciální drama mladého člověka, který se rozhodne pomstít hrůzným činem celé společnosti za údajné osobní příkoří. Především nás zajímalo, proč a jak je to možné.“ 
Petr Kazda a Tomáš Weinreb, režisérské a scenáristické duo

Podíl Barrandov Studia
Barrandov Studio poskytlo pro natáčení kostýmy, rekvizity a zároveň také zázemí pro natáčení. „Koproducentem filmu je společnost Barrandov, kterou jsme vždy považovali za genius loci československého a českého filmu. Filmy, které jsou pro nás důležité, se v minulosti dělaly právě zde,“ říkají ke spolupráci s Barrandovem tvůrci. 

Producenti a koproducenti
Snímek realizuje společnost Black Balance s koprodukčním přispěním společností Love.Frame, Frame100r, ACE Prague, Michael Samuelson Lighting Prague, Barrandov Studio a pražské FAMU. Zahraničními koproducenty jsou polská společnost Media Brigade a Alef Film and Media Group ze Slovenska. Premiéra je plánována na rok 2015. 

Podívejte se na stránky filmu na tumblr.com.