Detail fotografie

V posledních měsících došlo v našem Fundusu k několika zásadním změnám, které, věříme, pomohou zkvalitnit naše služby.

První z těchto změn bylo přestěhování skladu dekoračních látek a koberců z budovy kostýmů. Tento sklad tak nyní naleznete v druhém patře budovy fundusu rekvizit. Sklad dostal zcela novou podobu a nyní je tak vše přehledně a bezpečně uložené v regálech.

Díky tomuto přesunu a úpravě v expedici kostýmů vznikl dostatek místa pro rozšíření skladu současných kostýmů a přesunu obchodního oddělení.
Sklad současných kostýmů (20. století) je nyní na obou koncích rozšířen o sekci dětských kostýmů. V levé části skladu u dámských kostýmů tak naleznete oddělení dívčích kostýmů a v pravé části skladu u pánských kostýmů naleznete oddělení chlapeckých kostýmů. Tímto přesunem se nám v hlavní části skladu uvolnilo místo pro další přírůstky, navýšili jsme tak kapacitu nejžádanějšího skladu.

Zásadní změny se dočkalo obchodní oddělení. V přízemí  vznikl z části bývalého skladu dekoračních látek a koberců nový prostor pro obchodní oddělení, pokladnu a vedoucího odboru Fundus. Novinkou je také zavedení možnosti platby kartou. Veškeré administrativní záležitosti týkající se vaší zakázky a všechny dotazy a připomínky tak vyřídíte v příjemném prostředí pohodlně na jednom místě.

Oddělení rekvizit má ještě jednu novinku, a to přestavbu v tzv. „Fundusu 2“, v samoobslužném fundusu selského, školního a nemocničního nábytku v budově Nových hal. V tomto skladu jsou nově vybudována patra a tím byla navýšena kapacita tohoto skladu. Zároveň došlo ke zrušení skladu „dráťák / jéčko“ a inventář z tohoto skladu nyní nalezete ve Fundusu 2. Inventář je tak lépe chráněn před vnějšími vlivy počasí a případnými škůdci.

Podrobné informace o našem Fundusu kostýmů a rekvizit včetně online katalogu naleznete na www.fundus.barrandov.cz.

Věříme, že tyto změny pomohou zkvalitnit naše služby. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás!