Detail fotografie

Barrandovským ateliérem číslo 1 počátkem dubna zněla hudba skupiny THE TAP TAP, která zde natáčela svůj zbrusu nový videoklip k písni „Noha na kolejích“. THE TAP TAP si během 16 let existence poctivě prošlápli své místo v českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovali ČR i v zahraničí. Barrandov Studio se na vzniku tohoto skvělého videoklipu podílelo zapůjčením ateliéru, řadou kostýmů a rekvizit ze svého bohatého Fundusu a je zároveň hrdým partnerem tohoto videoklipu.

V "Noze na kolejích" si v refrénech zazpívají a ve videoklipu zahrají frontman kapely The Tap Tap Jiří Holzmann, Lou Fanánek Hagen, Wabi Daněk, Xindl X, Dáda Patrasová, Kamil Střihavka, Petr Čtvrtníček a Matěj Ruppert. Hudbu a texty obstarali Tomáš Belko, Matěj Belko, Rudolf Brančovský, Jan Kalina, Pavel Bělobrádek, Jiří Ornest a Šimon Ornest.

V sobotu 13. 5. ve 20 hod. se uskuteční v budovách Jedličkova ústavu na Vyšehradě světová premiéra a křest klipu. Režie se ujali Radovan Síbrt a Tomáš Klein. Celému křtu předchází také celodenní program, který si rozhodně není dobré nechat uniknout. Více o programu se dozvíte na www.pojddal.cz.