LENKA NOVÁ & PETR MALÁSEK v přímém přenosu z Portheimky: Vypněte televize a buďte na chvíli jen sami se sebou ve společnosti dobré hudby

Detail fotografie

Osobitá zpěvačka s nezaměnitelným altem Lenka Nová a vynikající pianista a skladatel Petr Malásek společně připravili na pátek 10. dubna od 19 hodin pro diváky a posluchače hudební zážitek. Ve spolupráci s MČ Praha 5, Museem Kampa a společností Barrandov Studio odehrají streamovaný komorní koncert z pražské vily Portheimka jako výraz poděkování zdravotníkům, sestřičkám, záchranářům a všem pracovníkům v první linii za jejich úsilí. Zároveň pevně věří, že koncertem udělají radost všem lidem, kteří v důsledku nouzovému stavu zůstávají doma.

Využijte skvělou příležitost být při tom a užijte si koncert „VE DVOU“ v přímém přenosu.

Koncert je postaven na osvědčených písních z repertoáru Lenky Nové s jedinečnými a citlivými texty Michala Horáčka, které ovládnou vaše emoce. Zazní i novinky ze zbrusu nového alba Dopisy. V písních, Lenkou Novou velmi civilně prezentovaných, se prolínají příběhy noblesní ženy s krásným hlasem – na pódiu respektované profesionálky, s příběhy obyčejné holky, kterou tato žena v hloubi duše i srdce stále zůstává a která nepřestává věřit v lásku a v životní naplnění.

Jedinečně pojaté písně zkušeně a instinktivně doprovází na klavír Petr Malásek.

„Vypněte televize, starosti dnešních dní nechte za dveřmi a buďte na chvíli jen sami se sebou ve společnosti dobré hudby,” zve vás Lenka Nová v pátek 10. dubna od 19 hodin na https://www.facebook.com/mcpraha5/ na komorní koncert „VE DVOU“ v přímém přenosu.