Nový videoklip ke skladbě Dream a Dream skupiny Portless se natáčel i v našem ateliéru č. 1, kde produkce pro pozdější postprodukční úpravy využila permanentně instalovaného klíčovacího pozadí.

Detail fotografie

Natáčení klipu k písni Dream a Dream proběhlo 17. června na v ateliéru č. 1. „I kdyby venku nebylo 37 stupňů, natáčení by bylo i tak dost žhavé," přiblížil atmosféru bubeník Portless Zbyněk Raušer pro denik.cz. „Klip je doslova kosmický a na naší vesmírné lodi s námi cestovalo hned několik překrásných Marťanek." Režisérem videoklipu byl Jesse Baldwin, kameramanem Cedric Larvoire. Skupina vstoupila na hudební scénu na sklonku roku 2012 a hraje ve složení Kryštof Michal (zpěv), René Rypar (kytara), Jan Dalliba (baskytara) a Zbyněk Raušer (bicí). Natáčení realizovala společnost Armada Films.

Věděli jste, že...

... produkce využila při natáčení v ateliéru č. 1 také fabion, permanentní systém výměnných látkových pozadí? Ten se svými rozměry (výška 10 m, šířka 17 m a hloubka 11m) řadí mezi největší trvale nainstalované fabiony v České republice. Vedle zeleného plátna umožňuje natáčení také s bluescreenem, resp. s bílým či černým pozadím. Zaujali jsme Vás? Technickou dokumentaci k ateliéru, včetně fotografií, naleznete v sekci Ateliéry a pozemek zde. Poptávky směřujte na emailovou adresu sales@barrandov.cz