V rámci pořadu Možná přijde i charita, vysílaného živě v sobotu 28. září v České televizi, přispěly desítky tisíc jednotlivců a firem.

Detail fotografie

Marek Eben uvedl v našem ateliéru č. 8 večer plný originálních, hvězdně obsazených humorných čísel. Na dvacet herců a zpěváků se tak představilo ve scénkách či písních, řada dalších umělců projevila solidaritu nasazením klaunského nosu. Všichni ale měli společný cíl – pobavit diváky a zároveň pomoci potřebným.

Zástupci nadace Konto BARIÉRY se ke spolupráci s Barrandov Studiem vyjádřili takto: „Pořad by se však neuskutečnil bez podpory skvělých partnerů. Mezi nimi i Barrandov Studia, které poskytlo úžasný prostor pro účinkující a pro 400 hostů. Sešly se nám ohlasy jako '…mnohem vřelejší, než jsme čekali; sympatický, příjemný…'. Vlastně jsme na studio nezaznamenali jedinou výtku. Moc a moc děkujeme a těšíme se naší spolupráci při příštím dílu pořadu.“

Celkem se během jediného večera podařilo vybrat neuvěřitelných 14 milionů korun. Jsme proto rádi, že jsme mohli Konto BARIÉRY podpořit.

(foto Jan Šilpoch)