Barrandov Studio je společně s týmem uměleckých maskérů FX Creator partnerem speciálního Hell-o-weenu v Malostranské Besedě. Unikátní program chystáme na sobotu 27. října 2012.

Detail fotografie

V pražské Malostranské Besedě se uskuteční výjimečná halloweenská párty plná neočekávaných překvapení, filmových masek a originálních filmových kostýmů z Barrandova. Jedinečná show na den oslavy z mrtvých vstání vzniká v partnerství s tvůrci filmových masek FXCreator a barrandovským Fundusem.

Barrandov Studio si pro všechny návštěvníky akce připravila populární fotokostymérnu (otevřena bude přímo vedle hlavního sálu s programem) a instalujeme i fotogalerii o dění v našem Fundusu. „Akce je pro nás zcela novou spoluprací. S týmem FX Creator jsme ovšem realizovali již několik projektů a proto je pro nás i tato zkušenost vítaným zpestřením našeho portfolia,“ říká k podílu Barrandov Studia ředitelka Fundusu Věra Krátká.

Soubor FX Creator přiváží to nejlepší z rumunských a ruskojazyčných zemí. V připraveném programu bude mimo jiné například krvavý strip, Cruella Devil z filmu 101 Dalmatinů, Operní pěvkyně Laguna z filmu 5Element, sestry Sandersonovy z Disneyho filmu Hocus Pocus a mnohem více. Diváci se tak mohou těšit na 2,5 hodinovou show protkanou tou nejzajímavější produkcí a chybět nebudou ani známé české tváře. Na speciální noc plnou efektů a mystifikace se chystá Bára Basiková v jedinečném spojení akordeonisty Karla Maříka. To nejlepší z nejlepšího představí také kouzelník a iluzionista Radek Bakalář a podlehla i travestie královna Naděžda Krupská, která si na tento kouzelný večer nechá zásadně změnit image. Průvodci večera budou Marek Vašut, Naděžda Krupská a Marcela Škábová.

Pusťte si reportáž stanice Prima Love o workshopu týmu FX Creator na Barrandově zde. A navštivte i oficiální Facebook profil akce.