Barrandov Studio pořádá poprvé v novodobé historii Den otevřených dveří. Přijďte si prohlédnout jeden z největších a nejstarších studiových komplexů v Evropě!

Detail fotografie

U příležitosti 80. výročí založení barrandovských ateliérů na Vás čeká několik speciálních prohlídkových okruhů jednotlivými pracovišti studia a doprovodný program pro malé i velké návštěvníky.

S ohledem na Vaše pohodlí a jistotu, že se skutečně budete moci podívat tam, kam chcete, jsme spustili speciální registrační formulář pro jednotlivé prohlídkové okruhy v Hlavním programu Dne otevřených dveří. Předchozí rezervace Vašeho místa je nutnou podmínkou pro možnost se prohlídky zúčastnit (i kvůli omezené kapacitě v některých pracovištích studií). Doprovodný program předchozí rezervace nevyžaduje. Děkujeme za pochopení. Další informace o programu Dne otevřených dveří naleznete v záložce spodního menu Návštěva Barrandova. Do registračního formuláře můžete vstoupit zde.

Areál je pro veřejnost otevřen od 9.30, první prohlídky začínají v 10 hodin, poslední pak v 15 hodin. Doprovodný program probíhá po celou dobu akce. Vstup je zdarma.

Den otevřených dveří se odehraje naprosto unikátně za plného provozu ateliérů – a proto Vám děkujeme za pochopení, že pohyb návštěvníků po areálu bude poněkud omezen.