Barrandov Studio se svým podílem na vzniku nejnovějšího videoklipu pro The Tap Tap stala partnerem blížícího se Koncertu proti konci světa. Ten se uskuteční ve čtvrtek 20. prosince.

Detail fotografie

Ambiciózní projekt se uskuteční současně na třech scénách, ve třech městech: v Praze, Brně a Ostravě. Na happening a benefiční vystoupení populární skupiny The Tap Tap složené z handicapovaných umělců se chystá i celá řada populárních umělců. V Praze (kde zahrají i The Tap Tap) to budou např. Chinaski a Support Lesbians, v Brně Mandrage či Pavel Šporcl a v Ostravě Mňága a Žďorp, Buty nebo Xindl X.

Barrandov Studio se do ambiciózního projektu zapojuje jako partner videoklipu, který skupina připravila ke své aktuální novince, skladbě Konec světa – zrušeno! „Tvůrčí tým v čele s režisérem Radovanem Síbrtem využil naše ateliéry již podruhé. Poprvé jsme spolupracovali v loňském roce na úspěšném hitu Řiditel autobusu, který vznikl v našem barrandovském ateliéru č. 6. Letos The Tap Tap natáčeli v jednom z hostivařských ateliérů společnosti a produkce využila i nabídku Fundusu,“ říká vedoucí obchodního oddělení Lenka Hrabovská.

Videoklip je k dispozici na oficiálním Youtube kanálu kapely, ale také na internetových stránkách společnosti Barrandov Studio.