Detail fotografie

I přes zpřísnění preventivních opatření proti šíření nemoci covid-19 natáčení v České republice pokračuje bez přerušení s doporučením České filmové komise dodržovat samoregulační pokyny pro zdraví a bezpečnost při natáčení.

Společnost Barrandov Studio a.s. poskytuje své služby v plném rozsahu. Bezpečnost našich klientů i zaměstnanců je pro nás v tomto náročném období prioritou. Všechna pracoviště jsou pravidelně dezinfikována.

Fundus kostýmů a rekvizit je otevřen pouze pro předem telefonicky nebo e-mailem objednané zákazníky. Zapůjčené kostýmy a rekvizity jsou vždy po vrácení dezinfikovány ozónem a uloženy do 3 denní karantény. Zakázky ve Fundusu je možno vyřídit i online bez nutnosti navštívit naše sklady. Více informací zde.

Společnost Barrandov Studio a.s. upozorňuje, že i přes skončení nouzového stavu zůstávají opatření společnosti i vybraná vládní opatření k ochraně zdraví osob i nadále v platnosti, tj. zakazuje se všem osobám pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterými jsou respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu), zdravotnická obličejová maska nebo obdobné prostředky naplňující minimálně všechny technické podmínky, které brání šíření kapének.

Povinnost používání ochranných prostředků je stanovena v souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 12.04.2021 k ochraně obyvatelstva  a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 takto:

 

1) ve všech vnitřních prostorech budov, tj. v kancelářích, na chodbách a v ostatních místnostech, neplatí pro:

a) prostor kanceláře, pracuje-li v ní zaměstnanec sám

b) prostory jídelny pouze u stolu při konzumaci potravin a nápojů

2) ve venkovních prostorech, tj. v areálech společnosti Barrandov Studio a.s. bez výjimky.

 

Dodržování zvýšených hygienických opatření - pravidelná dezinfekce rukou (v budovách jsou instalována dezinfekční místa, všechna sociální zařízení jsou vybavena dezinfekčním mýdlem)

Dodržování rozestupu minimálně 2 m mezi osobami (na exponovaných místech jsou umístěny značky na podlaze)

Pro likvidaci jednorázových ochranných prostředků byly instalovány speciální odpadkové koše rozmístěné v objektech na hlavních chodbách a označených „INFEKČNÍ MATERIÁL“

Zvýšená sociální odpovědnost a dodržování všech platných nařízení vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR


 

Děkujeme za pochopení.