Detail fotografie

I přes zpřísnění preventivních opatření proti šíření nemoci covid-19 natáčení v České republice pokračuje bez přerušení s doporučením České filmové komise dodržovat samoregulační pokyny pro zdraví a bezpečnost při natáčení.

Společnost Barrandov Studio a.s. poskytuje své služby v plném rozsahu. Bezpečnost našich klientů i zaměstnanců je pro nás v tomto náročném období prioritou. Všechna pracoviště jsou pravidelně dezinfikována.

Fundus kostýmů a rekvizit je otevřen pouze pro předem telefonicky nebo e-mailem objednané zákazníky. Zapůjčené kostýmy a rekvizity jsou vždy po vrácení dezinfikovány ozónem a uloženy do 3 denní karantény. Zakázky ve Fundusu je možno vyřídit i online bez nutnosti navštívit naše sklady. Více informací zde.

V souladu s nařízeními vlády a ministerstva zdravotnictví České republiky implementujeme přísná bezpečnostní pravidla pro ochranu zákazníků, zaměstnanců a ostatních osob pohybujících se v prostorách společnosti Barrandov Studio a.s.:

  • pobyt ve vnitřních prostorách Barrandov Studia je možný pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor nebo rouška, které brání šíření kapének
  • dodržování zvýšených hygienických opatření - pravidelná dezinfekce rukou (v budovách jsou instalována dezinfekční místa, všechna sociální zařízení jsou vybavena dezinfekčním mýdlem)
  • dodržování rozestupu minimálně 2 m mezi osobami (na exponovaných místech jsou umístěny značky na podlaze)
  • pro likvidaci jednorázových ochranných prostředků byly instalovány speciální odpadkové koše rozmístěné v objektech na hlavních chodbách a označených „INFEKČNÍ MATERIÁL“
  • zvýšená sociální odpovědnost a dodržování všech platných nařízení vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR

Děkujeme za pochopení.