O prvním adventním víkendu chystá Fundus Barrandov Studia nevšední program pro rodiny s dětmi.

Detail fotografie

Již tento víkend se na Barrandově uskuteční třetí ročník filmové Mikulášské. Na děti a jejich rodiče čeká prohlídka Fundusu kostýmů a rekvizit v doprovodu pohádkových postav, spojená s řadou zábavných úkolů. Na jejím konci se každý dětský návštěvník dočká zasloužené odměny od samotného Mikuláše. Pro návštěvníky připravil Fundus také oblíbenou fotokostymérnu, ve které se budou moci nechat vyfotografovat ve filmovém kostýmu. Fotografii si pak odnesou na památku. A k vidění bude i několik kostýmů z výpravné norské pohádky Cesta za Vánoční hvězdou, která nedávno vstoupila do českých kin.

Vstupné na Mikulášskou činí 150,- Kč pro děti a 150,- Kč pro dospělé (v ceně dětského vstupného je mikulášská nadílka). Vstupenky se prodávají na konkrétní den a hodinu. Zakoupit si je můžete osobně v pokladně Fundusu, nebo je zaplatit převodem na účet.

Vzhledem k charakteru akce a délce prohlídkové trasy je barrandovská Mikulášská vhodná pro děti od čtyř let. Další informace Vám rádi poskytneme na e-mailové adrese prohlidky@barrandov.cz. 

Více informací se dočtete zde.