Zveme vás na první filmovou „Mikulášskou“ do našich ateliérů. V sobotu 1. prosince 2012 čeká na Vaše ratolesti bohatý program v duchu těch nejslavnějších českých pohádek!

Detail fotografie

Vzpomínáte si na loňskou „Mikulášskou“ v našem Fundusu? Letos jmse se rozhodli ještě navýšit kapacitu akce a rozšířit program pro malé i velké. A proto pro Vás letos chystáme mikulášskou nadílku přímo v jednom z našich filmových ateliérů!

Bohatý program

Celý program se ponese v duchu populárních čertovských pohádek, především nezapomenutelného Bočanova filmu S čerty nejsou žerty a Princezny ze mlejna Zdeňka Trošky.

Na Vaše děti čeká bohatý mikulášský program. Připravili jsme pro ně soutěže s pohádkovými postavami, dětskou diskotéku a samozřejmě i mikulášskou nadílku. A pro celou Vaší rodinu otevřeme přímo v pohodlí ateliéru také dosud nejrozsáhlejší fotokostymérnu. Zkušené filmové kostymérky Vám zde pomohou s výběrem vhodného kostýmu a následně se budete moci nechat zvěčnit na památku jako královská rodina, hrdinní mušketýři nebo rozverná společnost princezen. K dispozici je samozřejmě i občerstvení a dostatek míst k sezení.

A propos, jestlipak víte, v jakém filmu se spolu potkaly Popelka, Šípková Růženka a Sněhurka?

Rezervujte si svá místa včas!

Akce se uskuteční ve dvou termínech: dopoledne od 10 do 12 hodin a odpoledne od 14 do 16 hodin. Kapacita je s ohledem na provoz studií omezena. Neváhejte si proto rezervovat svá místa na prohlídky@barrandov.cz (nezapomeňte uvést počet dětí a jejich věk, abychom měli pro všechny pořádnou nadílku!). Cena je 80 Kč pro dospělého a 120 Kč pro dítě (mikulášská nadílka je v ceně). Vstupenky jsou též k dostání na recepci studií v hlavní budově na Kříženeckého nám. 322/5, Praha 5.

Další organizační informace naleznete zde .