Jsme předním výrobcem filmových nebo televizních dekorací, pracujeme s předními reklamními agenturami. Proč nezkusíte využít našich dovedností i ve Vašem interiéru?

Detail fotografie

Nabízíme výrobu a následnou montáž interiérových prvků, schodišt, kuchyňských setů, nábytku, zábradlí, zahradní pergoly či jiného užitečného prvku, nebo pouze doplňku. Projekt zajistíme komplexně od architektonických návrhů, dílenskou výrobu až po instalaci na místě.

Námi nabízené profese jdou celým spektrem interiérové výroby: Truhlář, řezbář, čalouník, umělecký štukatér, kovář, zámečník atd. K dispozici je vybavená dílna o velikosti 1500m2. Nechceme a nejsme schopni konkurovat specialistům na vestavěné skříně, či segmentové kuchyně. Nabízíme vždy originální řešení, jedinečné a šité a míru právě vašemu interiéru. Zavoljete nám nebo piště!

  • Kuchyně - Nemáme ambice konkurovat zavedeným kuchyňským studiím. Chceme nabídnout něco navíc. Máte vysněnou kuchyni, ale materiál, který požadujete není běžně dostupný ? Nebo chcete raději něco, co je originální a co jste ještě v kuchyňském centru neviděli ? Nebo byste raději nechali návrh takového interiéru na odborníkovi, který má za sebou kreativní návrh do reklamy, kterou jste viděli v televizi ?
  • Interiéry - Jediným omezením při tvorbě interiéru je vaše představivost. Pokud máte pocit, že by váš interiér potřeboval změnu, nebo vám docházejí nápady a rádi byste zkusili řešení, které půjde za rámec vaší představivosti a nebojíte si to přiznat, nastal čas zavolat nám.
  • Doplňky - Jako u interiéru samotného i jeho pouhý doplněk je omezen pouze vaší fantazií. Dřevo, kov, ušlechtilá ocel, laminát, plast, PUR pěna, polystyren, kámen a ještě mnoho dalších materiálů vám dávají prostřednictvím rukou našich řemeslníků v uměleckých profesích možnost vytvořit jakýkoliv tvar.
  • Schodiště - Příprava a výroba schodišť a schodišťových systémů je věc náročná především na koordinaci. Na naše specialisty se můžete vždy spolehnout. Naší výhodou je, že každou zakázku má na starost od zadání až po montáž vždy jedna osoba, která komunikuje s klientem a řídí samotnou výrobu.
  • Nábytek - Je libo například pohovku z Vaší oblíbené talk-show? Prodiskutujeme s vámi veškeré materiálové složení, technickou specifikaci až po finální výběr barvy a dekoru látky. Pochlubit se vlastním designem pak může být součástí každé návštěvy a příjemnou třešničkou na dortu.
  • Renovace - Ze stovek projektů, jejichž natáčení se realizovalo v prostoru historických památek, máme bohaté zkušenosti, díky nimž si můžeme dovolit nabídout Vám renovaci například historických oken, dveří, zárubní, litinových i dřevěných zábradlí a plotů a jiných prvků takového významu.