Stavební jednotka Barrandov Studia

Detail fotografie

Barrandovská "stavba" má více než osmdesátiletou historii, jak v oblasti výroby filmových a televizních dekorací, tak i staveb pro společenské prezentace a eventy, výstavní stánky a interiérové komponenty. Disponujeme dostatečnou kapacitou pro výrobu jakékoliv filmové výpravy realizované v ateliérech, na exteriérovém pozemku nebo na lokacích po celé České republice.

Naši řemeslníci mají k dispozici truhlářskou dílnu, zámečnickou dílnu, štukatérskou dílnu a další pomocné prostory v areálu Barrandov Studia pro případnou kompletaci výroby. Díky řemeslné zručnosti našich pracovníků jsme schopni vyrobit originály, repliky, makety a jiné výrobky nejrůznějších tvarů a velikostí. Pracujeme s veškerými stavebními materiály.

Specializací barrandovské Dekorace je zejména zhotovování atypických a nestandardních výrobků ve vybraných stavebních oborech, které zajišťujeme pracovníky příslušné profese. Podle vašich požadavků provedeme všechny práce - zejména truhlářské, tesařské, štukatérské, sochařské, čalounické, malířské, zámečnické, kovářské, lešenářské, ale i další včetně kompletní dodávky potřebného materiálu.

Náš tým používá i technologii Cemrock, jednu z TOP 3 amerických firem zaměřených na muzejní expozice, zpracování a umělé rockwork stavebnictví. Více informací naleznete zde.