Barrandov Studio partnersky vstoupilo do realizace vánoční romance Křídla Vánoc režisérky a scenáristky Karin Babinské. V hlavních rolích hrají Richard Krajčo, Vica Kerekes, Vanda Hybnerová, Jakub Prachař a David Novotný. Poslední klapka projektu padla právě dnes na Barrandově.

Praha, 14. 3. 2013

Snímek citlivou formou rozvíjí situaci, kdy se před hlavními hrdiny příběhu otevře možnost skutečně prožít jejich tajná přání. V podtextu vyprávění jde zejména o sílu drobných „náhod“, které ke splněným přáním vedou, a zodpovědnost z takového „daru“ plynoucí.

 „Tvůrcům snímku jsme poskytli pro natáčení náš barrandovský ateliér č. 4,“ říká nová obchodní a marketingová ředitelka Barrandov Studia Lenka Hrabovská. „Jsme rádi, že poslední klapka tohoto ambiciózního projektu padne právě na Barrandově.“

Snímek vzniká v produkci společnosti Cineart TV Prague (koproducenty jsou Česká televize, i/o post a Michael Samuelson Lighting). Výkonnou producentkou filmu je Veronika Schwarczová. „Za podporu Barrandov Studia jsem nesmírně vděčná, mám radost, že poslední natáčecí dny filmu můžeme realizovat právě zde,“ poznamenává producentka ke spolupráci. „Po extrémně náročných exteriérových a reálových motivech je pro nás barrandovský ateliér opravdovou oázou. Nalezli jsme zde perfektní podmínky k práci a k dokončení veškerých zbývajících obrazů našeho filmu.“

Slavnostní premiéra Křídel Vánoc se uskuteční 11. 11. 2013 a do kin ho 14. 11. 2013 uvede distribuční společnost Falcon. Natáčení probíhalo od 10. prosince 2012 do 14. března 2013 v Praze a Liberci.