Stejně jako v posledních několika letech, i letos získá vítěz karlovarských Works in progress šek od Barrandov Studia. Ten pak bude moct uplatnit na služby jednoho z největších filmových studií v Evropě, které nabízí vše „pod jednou střechou“.

24. června 2015

V úterý 7. července proběhnou ve Vile Barrandov Studia na MFF Karlovy Vary prezentace filmových projektů ve stadiu vývoje Pitch and Feedback a Docu Talents from the East. Během večerní industry party bude vyhlášena též cena Works in Progress, jejímž je Barrandov Studio partnerem. „Vítěz ceny pro nejlepší prezentovaný projekt obdrží 10 000 Euro ve službách Barrandova. Barrandov Studio se drží hesla Žijeme Vaší kreativitou, a proto již tradičně podporujeme nadané tvůrce,“ uvedl místopředseda představenstva Barrandov Studia Petr Tichý, který také osobně cenu v Karlových Varech předá.

Barrandov Studio je partnerem této ceny již poněkolikáté. „V minulosti nebylo výjimkou, že se námi oceněné filmy promítaly na prestižních festivalech, jako je například Berlinale, nebo se vrátily do Karlových Varů, například v sekci, kterou sestavují kritici Variety,“ dodává Petr Tichý.