Barrandov nabízí 13 ateliérů a rozsáhlý exteriérový pozemek

Detail fotografie

Nabízíme k pronájmu devět filmových ateliérů na Barrandově a k nim těsně přiléhající exteriérový pozemek o výměře 160.000 m2.

Další čtyři filmové ateliéry jsou umístěny v areálu Hostivař (v současné době ale zůstávají v trvalém pronájmu pro dlouhodobé televizní projekty). Obě lokality jsou od sebe vzdáleny zhruba dvacet minut jízdy autem, obě jsou snadno dostupné z centra Prahy. Pražské letiště je od barrandovského areálu vzdáleno 20 km.

Všechny ateliéry jsou zvukotěsné a umožňují natáčení na kontakt. Jsou řešeny tak, aby vyhovovaly veškerým požadavkům na osvětlení a energii. Většina ateliérů je vybavena systémem vrátků pro zavěšování osvětlovacích mostů, břemen a dekorací.

K ateliérům nabízíme také kvalitní zázemí - produkční místnosti, maskérny, šatny, kostymérny, kamerové a rekvizitní místnosti a prostory pro catering. K dispozici je projekční sál sloužící zejména pro kontrolu denních prací.
Náš exteriérový, lehce zvlněný pozemek na Barrandově je unikátní svou těsnou blízkostí k ateliérům a volným přírodním horizontem bez přítomnosti rušivých prvků „moderní civilizace“.

Od jara 2012 je k dispozici cateringová místnost u ateliérů MAX. Variabilní prostor 144 m2, vybavený jídelními sety, nabízí kapacitu 140 osob.

(fotografie naleznete ve fotogalerii ateliéru MAX zde)