Výstava
Výstava "Filmy Oldřicha Lipského"

DOČASNÁ VÝSTAVA

Filmy Oldřicha Lipského

Slavný český režisér, scénárista a herec Oldřich Lipský by letos oslavil 95. narozeniny. Přijďte si s námi připomenout jeho slavné komedie!

Připravili jsme pro vás výstavu kostýmů a fotografií z filmů, které vznikly ve spolupráci s Barrandov Studiem. Těšit se můžete na filmy Tři veteráni, Čtyři vraždy stačí, drahoušku, Ať žijí duchové!, Marečku, podejte mi pero!, Limonádový Joe a mnoho dalších. To vše můžete vidět ve výstavním prostoru Barrandov Studia Filmpoint od 12. 1. do 4. 8. 2019.

STÁLÁ EXPOZICE

Filmový Barrandov - od historie k současnosti

V rámci stálé expozice se Vám Barrandov Studio představí prostřednictvím kostýmů, rekvizit a dalších kuriozit jak z projektů minulých, tak těch současných. Nechybí plesové šaty z pohádky Tři oříšky pro Popelku, prsteny a korunovační klenoty ze seriálu Arabela nebo auto ze sci-fi seriálu Návštěvníci. Dále Filmpoint nabízí náhled do zákulisí filmových řemesel, konkrétně do kostymérny, maskérny a dílny, kde vznikají filmové dekorace. Technicky založení návštěvníci pak ocení ukázky filmové techniky.


Fotokoutek

V prostorách pod Filmpointem je pro návštěvníky připraven výběr z klobouků a oděvních doplňků ve kterých se mohou na památku vyfotografovat vlastním fotoaparátem.

OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST

SO a NE 10.00 - 16.00

 
OTEVÍRACÍ DOBA PRO SKUPINY (10 a více osob) NA OBJEDNÁVKU

PO až PÁ 10.00 - 16.00

4. 7. - 19. 7. 2019 ZAVŘENO
V TĚCHTO DNECH PROBÍHÁ VE VÝSTAVNÍM PROSTORU FILMPOINT, V RÁMCI REKONSTRUKCE HLAVNÍ BUDOVY BARRANDOV STUDIA, VÝMĚNA OKEN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A OMLOUVÁME SE ZA OMEZENÍ V DOBĚ REKONSTRUKCE.


OBJEDNÁVKY A REZERVACE SKUPINOVÝCH NÁVŠTĚV

filmpoint@barrandov.cz

VSTUPNÉ

Základní vstupné....... 150 Kč

Zlevněné vstupné ..... 120 Kč (děti 4 - 15 let, studenti, senioři, ZTP)

Rodinné vstupné ....... 350 Kč (2 dospělí + max. 3 děti do 15 let)

Zdarma: děti do 3 let (včetně) a průvodci ZTP

Skupina min. 10 osob... 130 Kč/os.

Školy (MŠ, ZŠ, SŠ)....... 100 Kč/os. + pedagogický dozor zdarma

KDE NÁS NAJDETE

Výstavní prostor Filmpoint se nachází přímo v hlavní budově Barrandov Studia na Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5. Vstup do Filmpointu je přímo pod neonem BARRANDOV STUDIO, ve středu budovy. Nejbližší zastávka MHD je "Filmové ateliéry", kde staví autobusy č. 105 a 230.