Rok Název Režisér Rekvizity Kostýmy Produkce Link - IMDB
2014 Unlocked Michael Apted
Beata Brentner 
  USA 
Di Bonaventura Pictures, Silver Reel, Czech-Anglo Productions
IMDb
2014 Krycí jméno Holec Franz Novotný Jan Hoffmann
  Dawson Films IMDb
2014 Nejhorší zločin ve Wilsonově Tomáš Mašín Martin Kurel, Nora Sopková, Pavel Hemmy
  Česká republika
FilmBrigade,
Česká televize 
IMDb
2014 Marguerite Xavier Gianolli
Martin Kurel, Jindřich Rada
  Francie
Fidélité Films, Scope Pictures, Sirena Film 
IMDb
2014  Jan Hus  Jiří Svoboda ČT Praha  

Česká republika
Česká televize

IMDb
2014 Sedmero krkavců Alice Nellis Jan Koděra 
  Česká republika
Honys motion spol. s r.o.

IMDb
2014 Ztraceni v Mnichově Petr Zelenka Martin Novotný
  Česká republika
Lucky Man Films, Barrandov Studio
IMDb
2014 Magdalina Natalia Taradina
    Rusko
Film production K International
 
2014 Tordenskiold
Henrik Ruben Genz
Karel Vaňásek
  Dánsko
Nimbus Film, Anagram Produktion, Hummel Film, Sirena Film
IMDb
2014 Emperor Lee Tamahori Lukáš Lehoučka
  Belgie
Corsan, Film United
IMDb
2014 Dina, dcera jasnovidky Kenneth Kainz
  Kicki Ilander, Markéta Procházková 
Dánsko 
Nepenthe Film, Sirena Film
IMDb
2014 Žebřík do nebe Carlo Rola Notabeneart s.r.o.
  Německo
Bavaria Fernsehproduktion GmbH, Mia Film 
IMDb
2014 Nahý mezi vlky Philipp Kadelbach
Pavel Chalupa
  Německo
UFA Fiction, Mia Film
IMDb
2014 Tři mušketýři 2
Marc Jobst a další
Jan Koděra
 

Velká Británie 
BBC Worldwide, Czech-Anglo Productions

IMDb
2013 Götz von Berlichingen
Carlo Rola Pavel Chalupa
  Německo
Mia Film
IMDb
2013 Poutnice Philipp Kadelbach
Stanislav Lukšan   Německo
teamWorx Produktion für Kino und Fernsehen GmbH, Mia Film 
IMDb
2013 Dítě číslo 44 Daniel Espinosa Petr Richter, Michal Svoboda   

Velká Británie, USA, Rumunsko, Česká republika
Scott Free Productions, Summit Entertainment, Worldview Entertainment, Stillking Films, Etalon Film

IMDb
2013 Heavy Water War Per-Olav Sørensen     Karen Fabritius Gram 

Norsko
Filmkameratene A/S, Headline Pictures, Sebasto Film & TV

IMDb
2013 1864 Ole Bornedal
Jiří Macke, Karel Vaňásek 

Dánsko, Norsko, Švédsko, Německo
Miso Film
Sirena Film
Denmarks radio

IMDb
2013 Něžné vlny Jiří Vejdělek Miroslav Karmazín
Katarína Bielikova Infinity Prague Ltd.
IMDb
2013 Tři bratři Jan Svěrák    Simona Rybáková 

Česká republika, Dánsko
Biograf Jan Svěrák 

IMDb
2013 Die Hebamme Hannu Salonen  Stanislav Lukšan  

Německo, Rakousko, Česká republika
MOOVIE the art of entertainment GmbH, Wilma Film

IMDb
2013 Sarajevo Adreas Prochaska
 

Ulrike Fesser

Německo
Dor Film GmbH, Mia Film
IMDb
2013 Crossing Lines 2
Daniel Percival, Xavier Gens a další

Jiří Macke, Beata Brentner 

  Francie, Německo, USA, Belgie
Tandem Communications, Bernero Productions, TF1, RTBF, Sony Pictures Television International, Stillking Films 
IMDb
2013 Czas Honoru Michal Kwiecinski, Michal Rosa, Wojciech Wójcik   Malgorzata Gwiazdecka Polsko
Akson Studio Sp.
IMDb
2012 Das kleine Gespenst   Stanislav Lukšan      
2012 Tři mušketýři   Jindřich Rada   Rusko, ČR
Film Production K-Internacional s.r.o
 
2012 Die Schöne und das Biest   Marc Fielk, Ernie Hipper, Alex Lambriev   Německo
Achtzehnte Babelsberg Film GmbH
 
2012 Polizeiruf 110 Helmut Krätzig, Thomas Jacob ad.   Marion Bergmann Německo
Saxonia Media Filmproduktions
IMDb
2012 Ivan Syla Viktor Andrienko, Igor Pismenniy     Ukrajina
Insightmedia Producer Center
IMDb
2012 Van Gogh     Marion Boot, Marian van Nieuwenhuyzen Holandsko
Endemol Nederland BV
 
2012 Heaven on Earth     Sabine Snijdrs Holandsko
Pupkin Film BV
 
2012 Ravna Gora Rados Bajic   Vesna Teodosić Srbsko
Contrast Studios d.o.o.
IMDb
2012 Locked up Abroad     Daiva Petrulyte Litva
UAB Baltijos filmu Paslaugos
 
2012 Rammstein (Mein Herz...)     Ingken + Marianka Benesch Německo
LUNIK GmbH
 
2012 Das Herzist eine leichte Beu.     Veronika Schmederer Rakousko
POLYPHON Film
 
2012 Mission Bayern     Daiva Petrulyte Litva
UAB Baltijos filmu Paslaugos
 
2012 Battle of Podlava     Daiva Petrulyte Litva
Litva Film Location Guide SRL
 
2012 Het Bombardement Ate de Jong   Ann Lauwerys Belgie
ANN LAUWERYS
IMDb
2012 Banklady Christian Alvart   Ingken Benesch Německo
Syrreal Entertainment
IMDb
2012 Rotkäppchen Sibylle Tafel   Frauke Firl Německo
Kinderfilm GmbH
IMDb
2012 Victoria Torun Lian   Bente Ulvik Norsko
Filmkameratene AS
IMDb
2012 Moeder, ik wil bij de revue Rita Horst   Margriet Procee Holandsko
NL FILM & TV BV
IMDb
2012 Terra Siberia     Daiva Petrulyte Litva
UAB Baltijos filmu Paslaugos
 
2012 Der Rabe     Janne Birck Německo
Lieblingsfilm GmbH
 
2012 Halvbroren Per-Olav Sørensen   Karen Fabritius Gram Norsko
Monster Film AS
IMDb
2012 The Last Knights Kazuaki Kiriya Jan Koděra   Jižní Korea, USA, ČR
Luka Productions International, Czech Anglo Productions
IMDb
2012 Frei Bernd Fischerauer Rudolf Czettel   Německo
Tellux Film GmbH
IMDb
2012 The tulip bubble   Sabine Pinsker, Eva Andersch-Hartner   Rakousko
Terra Mater Factual Studios GmbH
 
2012 Borgia II. Metin Hüseyin,Christoph Schrewe ad. Karel Vaňásek   Francie, Německo, ČR
Atlantique Productions, Canal Plus, EOS Entertainment, ETIC Films
IMDb
2012 Mongo Noir   Jiří Macke   ČR
Evolution Films s.r.o.
 
2012 Crossing Lines Eric Valette, Andy Wilson Lukáš Lehoučka   Francie, Německo, ČR
Tandem Communications, Stillking Films
IMDb
2012 Angelique   Stanislav Lukšan, Manfred Ebner   Rakousko, ČR
MONA Film Produktion GmbH, Wilma Film s.r.o
 
2012 Sonata of the Stars   Audrius Dumikas Agne Rimkute Indre Ramoskaite Litva
UAB Artbox
 
2012 Therese Raquin Charlie Stratton Michael Fechner, Alexis Teller, Magdi Kondorosi, Jelena Sopic   USA, Maďarsko, Srbsko IMDb
2012 Paganini: The Devil's Violinist Bernard Rose Johannes Slapa   Rakousko
DOR Filmproduktion
IMDb
2012 Die Schöne und das Biest Marc-Andreas Bochert Otto Werner   Rakousko
Metafilm GmbH
IMDb
2012 Mercedez   Lina Geciene Daiva Petrulyte Litva
UAB Dansu
 
2012 Bismark     Rudolf Czettel Německo
Tellux Film GmbH
 
2012 Karl der Große Gabriele Wengler Philipp Juda   Rakousko
Taglicht Media
IMDb
2011 The Girl and Death Jos Stelling   Andrea Schein Německo
AVRO, Jos Stelling Filmprodukties BV, Ma.ja.de. Fiction, TVINDIE Film Production
IMDb
2011 Die sechs Schwäne Karola Hattop   Federike Tabea May Německo
Kinderfilm GmbH
IMDb
2011 Freddy, leven in de brouwerij Pim van Hoeve   Margriet Procee Holandsko
S&V Fiction
IMDb
2011 Hannah Arendt Margarethe von Trotta   Frauke Firl Německo
Heimatfilm GmbH Co.KG
IMDb
2011 A Farewell to Fools Bogdan Dreyer   Nathalie Leborgne Belgie
Belgie Remacle Costumes Scrl
IMDb
2011 Policemen       Rakousko
Mona Film
 
2011 Flukt Roar Uthaug   Kjell Nordström Norsko
Fantefilm Fiksjon AS
IMDb
2011 Sva ta ravnica Miroslav Lekic   Jelisaveta Tatic Srbsko
NS Travel Company
IMDb
2011 Tom und Hacke Norbert Lechner   Katja Kranich Německo
Kevin Lee
IMDb
2011 D'Belle Epoque Andy Bausch   Isabelle Dickens Lucembursko
Paul Thilges Distributions
IMDb
2011 Allez, Eddy! Gert Embrechts   Kristin Van Passel Belgie
Ciné Cri de coeur BVBA
IMDb
2011 Nova Zembla Reinout Oerlemans   Marion Boot, Marian van Nieuwenhuyzen Holandsko
Eyeworks Film en TV.
IMDb
2011 Glory     Kate Wester Německo
Little Shark entertainment
 
2011 De Bende van Oss André van Duren   Manon Blom Holandsko
De Bende van Oss Film.
IMDb
2011 Beatrix, Oranje onder Vuur Pim van Hoeve   Margriet Procee Holandsko
S&V Fiction
IMDb
2011 Okocim     Beata Swiecicka Polsko
Propeller Film SP
 
2011 Süskind Rudolf van den Berg   Linda Bogers, Adina Bucur Holandsko
Süskind Productions
IMDb
2011 The Last Sentence Jan Troell   Katja Watkins Švédsko
Filmlance International AB
IMDb
2011 El ángel de Budapest Luis Oliveros   Eva Vass, Gyözö Macsuga Maďarsko
Maskara Jelmez
IMDb
2011 Raveleijn Anne van der Linden   Ingrid Schagen Holandsko
Four One Media
IMDb
2011 Violetta Antonio Frazzi     Itálie
Magnolia Fiction
IMDb
2011 Lea i Darija Branko Ivanda   Barbara Bourek Chorvatsko
Ars Septima d.o.o.
IMDb
2011 Hvidsten Gruppen Anne-Grethe Bjarup Riis Jacob Stig olsson Francoise Nicolet Stine Terp Dánsko
Regner Grasten Film
IMDb
2011 Die kleine Lady Gernot Roll Peter Ecker Ulrike Fessler Rakousko
Lotus Film GmbH
IMDb
2011 Atlas mraků Tom Tykwer, Andy Wachowski, Lana Wachowski Alwara Thaler   Německo
Oberon Film GmbH
IMDb
2011 Die Vermessung der Welt Detlev Buck Heike Wolf   Rakousko
Boje Buck Produktions GmbH
IMDb
2011 Europas letzter Sommer Bernd Fischerauer Rudolf Czettel   Německo
Tellux Film GmbH
IMDb
2011 Frederick de Great   Anna Heymann   Německo
DOK Film Fernsehenproduktion
 
2011 Die Geschichte Mitteldeutschlands Dirk Otto ad. Silvia Fischer   Německo
Saxonia Enterteinment GmbH
IMDb
2011 Schikaneder-Der Sommer der Gaukler Marcus H. Rosenmüller     Německo
Geissendörfer Film
IMDb
2011 Kaptein Sabeltann og Pinky Mathias Calmeyer   Anne Isene Norsko
SF Norge
IMDb
2011 Hotel Lux   Simon Boucherie, Marc Fielk   Německo
Bavaria Pictures
IMDb
2011 Beate Uhse - Ich will Freiheit für die Liebe Hansjörg Thun   Monika Buttinger Německo
Zeitsprung Entertainment
IMDb
2011 Där vi en gång gått Peter Lindholm   Anna Vilppunen Finsko
Helsinki filmi Oy
IMDb
2011 Rzhevskiy protiv Napoleona Marius Balchunas     Rusko IMDb
2011 Anno 1700     Kicki Ilander Pampas production  
2011 La Figlia del Capitano Giacomo Campiotti   Marina Roberti Itálie
IMMAGINE CINEMA
IMDb
2011 Isenhart Hansjörg Thurn   Ester Waltz Německo
Ninety-minute Film
IMDb
2011 Země divokých sviní Jiří Chlumský, Ivo Trajkov   Evženie Rážová ČR
DP Film
 
2011 Simon and the Oaks Lisa Ohlin   Katja Watkins Švédsko
Göta Film
IMDb
2011 Der Mann mit der Fagott Miguel Alexandre Michael Fechner, Sabine Schaaf   Německo
Klaus Graf
IMDb
2011 Lidice Petr Nikolaev   Iveta Trmalová ČR IMDb
2010 Niemandsland     Alexandra Wasserthal Zuccari Německo
UFA Cinema GmbH
 
2010 Čas Grimás Peter Dimitrov   Zdeněk Šánský Slovensko
ARINA s.r.o.
 
2010 Fanta, The Other Eras.     Diana Marton Maďarsko
Filmteam Kft.
 
2010 The Borgias Neil Jordan, Kari Skogland a další Magdi Kondorosi   Maďarsko
Borg Film Kft.
IMDb
2010 Royal Weddings     Fausta Krol Polsko
Aaskania Media Filmproduktion GmbH
 
2010 World Without End Michael Caton-Jones Magdi Kondorosi   Maďarsko
WWE Films Kft
IMDb
2010 Das Kaisers neue Kleider Hannu Salonen Maja Zogg   Německo
Aaskania Media Filmproduktion GmbH
IMDb
2010 Anonymous Roland Emmerich Michael Fechner Lisy Christl Německo
VIerzehnte babelsberg Film GmbH
IMDb
2010 Hlava-ruce-srdce David Jařab   Sylva Hanáková ČR
Viktor Schwarcz
IMDb
2010 Občanský průkaz Ondřej Trojan   Katarína Bieliková ČR
THA
IMDb
2010 Kájínek Petr Jákl   Jaroslava Pecharová ČR
Petr Jákl
IMDb
2010 Tadas Blinda. Pradzia Donatas Ulvydas   Daiva Petrulyte   IMDb
2010 Das Blaue Licht Carsten Fiebeler   Polly Matthies Německo
Kinderfilm
IMDb
2010 Sonny boy Maria Peters   Bho Roosterman Holandsko
Shooting Star Filmcompany
IMDb
2010 Mistérious de Lisboa Raoul Ruiz   Isabel Branco Portugalsko
Clap Filmes
IMDb
2010 Kongen av Bastøy Marius Holst   Katja Watkins Norsko
4 ½ Fiksjon
IMDb
2010 Agnosia Eugenio Mira   Ariadna Papio Španělsko
Roxbury pictures s.l.
IMDb
2010 Sluby panienskie Filip Bajon   Malgorzata Braszka Polsko
Studio Filmowe Kalejdoskop
IMDb
2010 De Troon Erik de Bruyn   Monica Petit Holandsko, Maďarsko
Proton cinema
IMDb
2010 Tudors, episode 4 Dearbhla Walsh     Irsko
SW Production Ltd.
IMDb
2010 Bernhard, Schavuit van Oranje Pim van Hoeve   Mariella Kallenberg Holandsko
S V Fiction
IMDb
2010 Vénus noire Abdellatif Kechiche   Fabio Perrone Francie
MK 2
IMDb
2010 Black Death Christopher Smith Sarah Horton Petra Wellenstein Německo
Egoli Tossell Film
IMDb
2009 Geliebter Johann geliebte Anna Julian Pölsler Johaness Slapa, Katharina Wöppermann, Vladimír Škrdlík   Rakousko
EPO - Filmproduktions, GmbH
IMDb
2009 Hunter´s Bride Jens Neubert Karina Lange, Pjer Hort   Švýcarsko
Syquali Multimedia, AG
IMDb
2009 Die kluge Bauerntochter Wolfgang Eissler Kai Varduhn Elke Ringwelski Německo
Studio Tv Film
IMDb
2009 Kawasakiho růže Jan Hřebejk   Katarina Bieliková ČR
In Film Praha
IMDb
2009 Sisi Xaver Schwarzenberger Jiří Juda Enrica Biscossi Rakousko
Sunset Austria
IMDb
2009 Jedem das seine Stefan Schaller   Margit Salzinger Rakousko
Epo-filmproduction GmbH
IMDb
2009 Die Gänsemagd Sibylle Tafel   Ilse Hammerschmidt Německo
Hessischer Rundfunk
IMDb
2009 Habermannův mlýn (Habermann) Juraj Herz   Simona Rybáková ČR
Pavel Nový
IMDb
2009 Alois Nebel Tomáš Luňák   Katarína Hollá ČR
Negativ
IMDb
2009 The Nordsee Mythology     Daiva Petrulyte Litva
UAB Baltic Film Services
 
2009 Vreem Bloed     Ton Hermans Holandsko
IDTV – film company
 
2009 De Hel Van 63     Ingrid Schagen Holandsko
Two Young Rights BV
 
2009 Red Tails Anthony Hemingway     USA
Lucasfilm
Partnership Pictures
IMDb
2009 The Philanthropist Duane Clark     USA
Carnival Films, Original Media
Levinson / Fontana Comp.
Universal Media Studios
Stillking Films
IMDb
2008 Season of the Witch Dominic Sena Monica Rottmeyer
Magdi Kondorosi
  USA
Atlas Entertainment
Mosaic Media Group
Propaganda Films
Relativity Media
Mid Atlantic Seven
IMDb
2008 China-Beijing       Čína / Honk Kong
Grand Plentiful Holdings Group
 
2008 The Courageous Heart of Irena Sendler John Kent Harrison     USA
CBS
Hallmark Hall of Fame Prod.
Jeff Most Productions
Most / Rice Productions
IMDb
2008 Koterini       ČR
Ing. Martin Mašek
 
2008 Zemský ráj to na pohled Irena Pavlásková     ČR
Cineart TV Prague - Viktor Schwarz
IMDb
2008 Krod Mandoon and the Flaming Sword of Fire   Zoltán Horváth
Andrea Balogh
  USA / UK
Hat Trick Productions
MRC, MID Atlantic TC Kft
IMDb
2008 Vyprávěj Rudolf Tesáček     ČR
Dramedy Production
 
2008 Hodinu nevíš (Unknown Hour) Dan Svátek     ČR
Brasca
Holiday Films
IMDb
2008 Wickie und die starken Männer
(Vicky the Viking)
Michael Herbig     Německo
Constantin Film
Rat Pack Filmproduktion
herbX film
IMDb
2008 David Copperfield       Itálie
Studio Fáma 92
 
2008 Tma (Darkness) Juraj Herz     ČR
Gatteo
IMDb
2008 The Tudors 3     Joan Bergin
Gabriel O´Brien
Susan O´Connor Cave
Irsko / Kanada / USA
Reveille Productions
Working Title Films
Bórd Scannán na hÉireann
CBC, PA Tudors
Peace Arch Ent. Group
Showtime, TM Productions
IMDb
2008 Annie MG Dana Nechushtan Jantien Wijker Monica Petit
Maartje Wevers
Holandsko
Bosbros. Film – TV Productions
IMDb
2008 Eye Works     Kristin Van Passel Belgie
OUD Belgie Producties N.V
 
2008 Io, Don Giovani Carlos Saura   Marina Roberti Rak. / I / Šp.
Edelweiss Cinematografica
Istituto Luce, Lucky Red
IMDb
2008 Mein Leben Dror Zahavi   Peri Wilbrant-Thiele Německo
Trebitsch Entertainment
Wilma Film
IMDb
2008 Juliana II     Mariella Kallenberg
Manon Blom
Holandsko
S&V Fiction
Rene Stokvis Produkties
IMDb
2008 Vij Oleg Stepchenko   Jarmila Konečná Rusko
Ankorfilm
Rospofilm
IMDb
2008 Pope Joan Sönke Wortmann Georg Kuhn Esther Walz N / UK / I / Šp
Constantin Film, Dune Films
UFA International Film & TV Production
IMDb
2008 Henri IV Jo Baier Michael Fechner
Isabela von Forster
  N / F
MMC Independent
Maya Prod., Ziegler Film&Comp.
Institut del Cinema Català
IMDb
2008 Die Rebellin Ute Wieland     Německo
NDF, ZDF
Wilma Film
IMDb
2008 Než se táta vrátí Karel Janák     ČR
Three Brothers
 
2008 Ice Age, Macon       Německo
Three Brothers
 
2008 Miasto u morza       Polsko  
2008 Krupp - Eine deutsche Familie Carlo Rola Werner Otto Birgit Missal Německo
MOOVIE the art of entertainment
IMDb
2008 Normal Julius Ševčík     ČR / Makedonie
Axman Prod.
IMDb
2008 Tři sezóny v pekle
(3 Seasons in Hell)
Tomáš Mašín   Katarína Hollá ČR / N / Slovensko
Dawson Productions
Babelsberg Film
Trigon Prod., Česká Televize
IMDb
2008 Poste Restante Karel Smyczek     ČR
Buc-Film
IMDb
2008 Peklo s princeznou Miloslav Šmídmajer Miroslav Karmazín Iva Bártová ČR
Bio Illusion
Ceská Televize
IMDb
2008 Protektor (Protector) Marek Najbrt   Jitka a Vladimíra Fomínovy ČR
Negativ
Box! Film- und Fernsehproduktions
Česká Televize
IMDb
2008 Veni, Vidi, Vici Pavel Göbl   Norbert Szalay ČR
Metropolitan Film
Česká Televize, FILM PEAKS
IMDb
2008 Oorlogswinter
(Winter in Wartime)
Martin Koolhoven   Alette Kraan Holandsko
Isabella Films B.V.
Fu Works
Isabella Films, Max
IMDb
2008 Zwei Weihnachtsmänner
(Jingle All the Way)
Tobi Baumann Marcel Hána   Německo
Brainpool
Wilma Film
IMDb
2008 G.I. Joe Stephen Sommers     USA
Paramount Pictures
Di Bonaventura Pictures
Hasbro, The Sommers Comp.
Stillking Films
IMDb
2008 Selma Erik Leijonborg   Karin Sundwall Švédsko
SVT Drama, Göteborg
Sveriges Television AB
IMDb
2008 Sněženky a machři po 25 letech (The Great Thaw) Viktor Tauš     ČR
Pragofilm, TV Nova
SPI International, UPP
IMDb
2008 Ein Dorf schweigt Martin Enlen   Friederrike Tabea May Německo
MedienKontor Movie
IMDb
2008 Résolution 819 Giacomo Battiato     F / P / I
Breakout Films, Aperto Films
TVN, Film Master
Sirena Film, Canal+
IMDb
2008 Inside Hana's Suitcase Larry Weinstein     Kanada / ČR
In Film Praha
Rhombus Media
IMDb
2008 Líbáš jako bůh Marie Poledňáková Bára Bucharová   ČR
Falcon
IMDb
2008 Der Prager Frühling Michael Kreihsl
Manfred Christ
Kristian Haizinger   ČR / N / Slovensko / Rus.
Cosmos Factory
IMDb
2008 De Brief voor de koning
(The Letter for the King)
Pieter Verhoeff Petra Klimek Peri de Braganca Holandsko
Armada Productions
Eyeworks Egmond
IMDb
2008 Rolničky       Německo
Wilma Film
 
2008 Solomon Kane Michael J. Basset     F / CZ / UK
Davis Films
IMDb
2008 The Countess Julie Delpy Michael Fechner
Markus Bendler
  F / N
Social Capital
Tempête Sous un Crâne
X-Filme
IMDb
2008 Wanted Timur Bekmambetov Tessa Brophy   USA / N
Universal Pictures
Spyglass Entertainment
Marc Platt Prod., Kickstart Prod.
IMDb
2008 Oi Sklavoi sta desma tous (Slaves in Their Bonds) Adonis Lykouresis   Bianca Nicolareizi Řecko
Greek Film Center
Hellenic Radio & Television
Nik-s Movies, Nova
IMDb
2008 La Bohème Robert Dornhelm Werner Otto   Rak. / N
MR TV-Film
UNITEL
IMDb
2008 A Corte do Norte João Botelho     Portugalsko
Animatógrafo II
Filmes de Fundo, ICA
IMDb
2008 Bakhita Giacomo Campiotti   Marina Roberti Itálie
Rai Fiction, Titania Produzioni
 
2008 Lietajúci Ciprian       Slovensko
Magic Seven
 
2007 Bride Flight Ben Sombogaart   Linda Bogers Holandsko / UK
IDTV Film company
Samsa Film
IMDb
2007 Saxana - Veletrh strašidel
(Little Witch on a Broomstick)
Václav Vorlíček     ČR
Pragofilm
IMDb
2007 We Europeans       Rak. / N / ČR
Three Brothers
 
2007 Buddenbrooks Heinrich Breloer Uwe Stanik   Německo
Bavaria Film
FilmInterest
IMDb
2007 The Secret of Moonacre Gabor Csupo Kay McGlone
Nóra Molnár
  M / UK / F
LWH FILMS
Eurofilm Stúdió
IMDb
2007 The Palace Metin Hüseyin
Maurice Phillips
Rimas Gailius   UK
Company Pictures
UAB Baltijos Filmu Paslaugos
IMDb
2007 Der Bibelcode Christoph Schrewe Johannes Slapa   F / Rak. / N
24 Frames Film, Eclypse
Film-Line Productions
SevenOne International
Zen Productions, EPO Filmprod.
IMDb
2007 Dornröschen Arend Agthe Peter Suchy   Německo
Moviepool, Provobis Film
SK Film & Fernsehproduktion
IMDb
2007 Ice Kiss       Litva
UAB "Baltijos filmu grupe"
 
2007 Zwerg Nase Felicitas Darschin     Německo
Bayerischer Rundfunk
Kinderfilm, Moviepool
IMDb
2007 The Tudors 2       Irsko / Kanada / USA
Reveille Productions
Working Title Films
Bórd Scannán na hÉireann
CBC, PA Tudors
Peace Arch Ent. Group
Showtime, TM Productions
IMDb
2007 Faubourg 36 Christophe Barratier     F / N / ČR
Blue Screen Prod.
Constantin Film Prod.
France 2&3 Cinéma, Pathe Prod.
IMDb
2007 Das Jüngste Gericht Urs Egger Johannes Slapa   Rakousko
Lisa Film
EPO Filmproduction
IMDb
2007 The Pagan Queen Constantin Werner     USA / ČR
Amok Film
Starlite Productions
IMDb
2007 Zlato Schlimana       Rusko
Ankor Film
 
2007 Nejkrásnější hádanka (The Loveliest Riddle) Zdeněk Troška     ČR
Barrandov Studio
IMDb
2007 Chronicles of Narnia: Prince Caspian Andrew Adamson     UK / USA
Walt Disney Pictures
Walden Media, Stillking Films
IMDb
2007 Arn - Tempelriddaren (Arn: The Knight Templar) Peter Flinth Paul Gustavsson Karin Berglund UK / Švéd. / F / Nor. / D / N
AMC Pictures
Molinare Studio
IMDb
2007 De Scheepsjongens van Bontekoe Steven de Jong     Holandsko
Bridge Entertainment Group
Katholieke Radio Omroep
IMDb
2007 Nordwand (North Face) Philipp Stölzl     N / Rak. / Švýc.
Dor Film-West, Lunaris Film
MedienKontor Movie
IMDb
2007 Mise X       Německo
Three Brothers
 
2007 Bloedbroeders (Blood Brothers) Arno Dierickx   Margiet Procee Holandsko
Rinkel Film & TV Produktions
IMDb
2007 Máj F.A. Brabec J. Goetz J. Pecharová ČR
Beltfilm
IMDb
2007 František je děvkař (Frankie, the Womanizer) Jan Prušinovský     ČR
Avion film
Evolution Films
IMDb
2007 U mě dobrý (I'm All Good) Jan Hřebejk     ČR
Total HelpArt T.H.A.
IMDb
2007 Letiště     Katarina Watkins ČR
Prima TV
IMDb
2007 Svatba na bitevním poli (The Wedding on Battle Field) Dušan Klein     ČR
Bio Illusion
IMDb
2007 Kdopak by se vlka bál? (Who's Afraid of the Wolf) Maria Procházková   Katarina Watkins ČR
Bionaut Films
Česká Televize
IMDb
2007 Chyťte doktora (Catch the Doctor!) Martin Dolenský     ČR
Golden Dawn
Česká Televize
IMDb
2007 Poslední plavky (The Catfish Summer) Michal Krajňák   Katarina Watkins ČR
Fog'n'Desire Films
IMDb
2007 Karamazovi (The Karamazov Brothers) Petr Zelenka     ČR / P
Česká Televize, Euroimages
Polish Film Institute, První Veřejnoprávní
Warsaw Pact Film Production
IMDb
2007 O život Milan Šteindler   Katarina Watkins ČR
Fishstone
IMDb
2007 Babylon A.D. Mathieu Kassovitz     USA / Francie
Canal +, Légende Films
20th Century Fox, Okko Prod.
IMDb
2007 Maria Larssons eviga ögonblick
(Maria Larsson's Everlasting Moment)
Jan Troell   Katarina Watkins Švéd. / F / Nor. / D / N
Final Cut Productions
Schneider & Groos
IMDb
2007 Josephine       Německo
Blue Screen
Three Brothers
 
2007 Die Vampirprinzessin Klaus Steindl
Andreas Sulzer
Kateřina Slavíková   Rak. / F / N / USA
Pro Omnia Film
ORF
IMDb
2007 Ein Starkes Team: Mit aller Macht Thorsten Näter     Německo
Wilma Film
IMDb
2007 Pushken Vadim Murovanny     Rusko
Astra SL
Film Production K – International
 
2007 The Heart of the Enemy Aleksandr Vysokovsky     Rusko
Kinokompaniya Kaskad
Film Production K – International
 
2007 Václav Jiří Vejdělek     ČR
Buc-Film
Česká Televize
IMDb
2007 Oko       ČR
Magic Film
 
2007 O rodičích a dětech (Of Parents and Children) Vladimír Michálek     ČR
Open Field Pictures
IMDb
2007 Flammen & Citronen (Flame and Citron) Ole Christian Madsen     N / D / ČR
Nimbus Film Productions
Sirena Film
Wüste Filmproduktion
IMDb
2007 Kuličky Olga Dabrowská     ČR
Čestmír Kopecký
CinemArt a.s.
 
2007 Die ProSieben Märchenstunde II Tommy Krappweis
Franziska Meyer Price
    Německo
Wilma Film
IMDb
2007 Medvídek (Teddy Bear) Jan Hřebejk     ČR
Total HelpArt T.H.A.
IMDb
2006 Art Detective     Natasha Alexandrova CZ, R
Ankor Film
 
2006 Juliana     Mariëlla Kallenberg NL
SV Fiction
Rene Stokvis, Produkties BV

 
2006 Neues vom Wixxer Cyrill Boss
Philipp Stennert
Matthias Müsse
Martin Malý
Janne Birck Germany, CZ
Wilma Film Production
IMDb
2006 Maria Montessori     Claudio Cordaro IT
Nova Films, S.R.L.
 
2006 The Tudors Charles McDougall
Steve Shill
  Jessica O´Leary
Gabriel O´Brien
IRSKO
Maple Film Production
IMDb
2006 Obsluhoval jsem anglického krále
(I Served the King of England)
Jiří Menzel Karel Vaňásek
Milan Býček
Milan Čorba CZ
In Film
IMDb
2006 Tropiques amers Jean-Claude Flamand   Fabio Perrone FR
CZ -Blue Screen Production
IMDb
2006 Bathory Juraj Jakubisko Karel Vacek Jaroslava Pecharová CZ
Jakubisko Film
IMDb
2006 The Omen John Moore Patrick Lumb   USA, CZ
20th Century Fox
Stillking Films s.r.o.
IMDb
2006 Hui Buh - Das Schlossgespenst Sebastian Niemann Martin Malý Janne Birck Germany, CZ
Wilma Film Production
IMDb
2006 La Môme Olivier Dahan Radan Kapinos Marit Allen
Davis Crossman
FR, CZ
OKKO production
IMDb
2005 Blind Tamar van den Dop   Alette Kraan NL
Phanta Vision Develepment B.V.
IMDb
2005 La Freccia Nera Fabrizio Costa   Walter Azzini IT
Tevere Film S.r.l.
IMDb
2005 Wild Romance Jean van den Velde   Margriet Procee
Claudia Damman
NL
CTM production BV
IMDb
2005 Questa É La Mia Terra Raffaele Mertes   Claudio Cordaro IT
Mediavivere S.r.l.
IMDb
2005 Eragon Stefen Fangmeier Mark Rimmell
Elli Griff
  USA IMDb
2005 Snapphanar Måns Mårlind
Björn Stein
Rimas Gailius
Benght Frödeberg
Daiva Petrulyte LT
UAB
Baltijos filmu grupé
IMDb
2005 Young Hannibal Peter Webber   Anna B. Sheppard USA
Dino de Laurentiis
Ingenious Film Partners
Quinta Comm.USA,Inc.
(ETIC Films)
IMDb
2005 Het Woeden der gehele Wereld
(The Fury on the Entire World)
Guido Pieters Tomáš Zelenka Mariell Voss NL
NEDFILM B.V.
IMDb
2005 The Last Train
(Der Letzte Zug)
Joseph Vilsmaier Jaromír Švarc Jarmila Konečná Germany
Perathon Films
IMDb
2005 Hostel Eli Roth David Baxa   USA
Raw Nerv
International Production Company
IMDb
2005 Illusionist Neil Burger Ondřej Nekvasil Ngila Dickson
Liz McGregor
USA
Bull’s Eye Entertainm.
Michael London Prods.
IMDb
2005 The Lion, the Witch & the Wardrobe Andrew Adamson Roger Ford   USA
Walt Disney Pictures
IMDb
2004 Störtebecker   Rimas Gailius Daiva Petrulyte LT
UAB
Baltijos filmu grupé
 
2004 Revelations Lili Fini Zanuck Maria L. Baker
Roman Illovsky
Jindřich Kočí
Milena Koubková
Eydi Caines - Floyd USA
NBC TV
IMDb
2004 Last Holiday Wayne Wang Richard L. Johnson
Martin Vačkář
Daniel Orlandi USA
Paramount Pictures
IMDb
2004 Doom Andrzej Bartkowiak Peter Francis
Dominic Masters
  USA
Universal Pictures
IMDb
2004 D’Artagnan et Les Trois Mousquetaires Pierre Aknine Michèle Abbé-Vannier   F
G.M.T. Productions
Marc Vadé
IMDb
2004 Everything Is Illuminated Liev Schreiber Martin Vačkář Michael Clancy USA
Warner Independ.Pictures
Telegraph Films
IMDb
2004 Oliver Twist Roman Polanski Jindřich Kočí
Jille Azis
  GB, CZ, F, I
Runteam Ltd.
Medusa Produzione
ETIC Limited
IMDb
2003 Napola – Elite für den Führer Dennis Gansel Martin Maly   Germany
Olga Film Produktion
IMDb
2003 Alien Vs. Predator Paul W.S.Anderson Peter Walpole   USA
Davis Entertainment
Impact Pictures
20th Century Fox

IMDb
2003 Tristan & Isolde Kevin Reynolds Johnny Byrne Maurizio Millenotti UK, USA
Scott Free Productions

IMDb
2003 Chasing Liberty
(First Daughter)
(Untitled Mandy Moore Project)
Andy Cadiff Grant Armstrong
Hannah Moseley
  USA
Alcon Entertainment
Distr.: Warner Bros.

IMDb
2003 Brothers Grimm Terry Gilliam Andy Thomson
Frank Walsh
  USA
Miramax, M.G.M.
Dimension Films

IMDb
2003 Eurotrip
(The Ugly Americans)
Alec Berg
David Mandel
Nenad Pecur
Jindřich Kočí
David Baxa
  USA
Blue Sea Prods. Inc.
The Montecito Picts.
Dream Works Distrib.

IMDb
2003 Charles II. Joe Wright Martin Malý
Katie Spencer
  UK
BBC
IMDb
2003 Der Trixxer Tobi Baumann Jaromír Švarc   Germany
Rat Pack Filmprod.

IMDb
2003 Hellboy Guillermo del Toro Marco Bittner Rosser
Peter Francis
James Hambidge
Hilton Rosemarin
  USA
Dark Horse Entertainm.
Revolution Studios
Lawrence Gordon Prods..

IMDb
2003 Hitler: The Rise of Evil
Award: EMMY 2003 – outstanding art direction
Christian Duguay Albrecht Konrad
Martin Martinec
Karel Vaňásek
Maria Schicker Canada
Alliance Atlantis Entert.
IMDb
2003 Van Helsing Stephen Sommers Steve Arnold
Keith P. Cunningham
Giles Masters
Tony Reading
  USA
Carpathian Pictures
The Sommers Comp.
Universal Pictures
IMDb
2002 A Sound of Thunder Peter Hyams Keith Pain Esther Walz USA
Warner Bros.
IMDb
2002 The League of Extraordinary Gentlemen Stephen Norrington Marco Bittner Rosser
Elinor Rose Galbraith
Jindřich Kočí
James McAteer
James F. Truesdale
  USA
20th Century Fox
Angry Films
JD Productions
IMDb
2002 Children of Dune Greg Yaitanes Ondřej Nekvasil Theodor Pištěk
Jan Pištěk
USA
New Amsterdam Entert.
David R.Kappes
IMDb
2002 Zhivago Giacomo Campiotti John Hill
Martin Malý
Annie Symons UK
Granada, BBC
IMDb
2002 Shanghai Knights David Dobkin Giles Masters
Tony Reading
Jaromír Švarc
Anna B. Sheppard USA
Jackie Chan Films Ltd.
Roger Birnbaum Prods.
Touchstone Pictures
IMDb
2002 xXx Rob Cohen Phil Harvey
Brad Ricker
  USA
Original Film
Revolution Studios
IMDb
2001 Paradise Found
(Gauguin)
Mario Andreacchio Rita Zanchetta
Martin Martinec
Fabio Perrone France/AUS/Germ.
Le Sabre, Adelaide
IMDb
2001 Bad Company
(Black Sheep)
Joel Schumacher Alan Gilmore
W. Steven Graham
Jindřich Kočí
  USA
Jerry Bruckheimer Films
IMDb
2001 Blade II Guillermo del Toro Jindřich Kočí
Dan Morski
Jaromír Švarc
James F. Truesdale
  USA
New Line Cinema
IMDb
2001 Anne Frank Robert Dornhelm Jan Vlasák Barbara Lane USA
ABC
Touchstone TV
IMDb
2001 The Bourne Identity Doug Liman Yann Biquand
Laurent Piron
Bettina von den Steinen
  USA
Universal Pictures
IMDb
2001 Hart’s War Gregory Hoblit Martin Kurel   USA
MGM
IMDb
2000 The Affair of the Necklace Charles Shyer Jean-Michel Ducourty Milena Canonero USA
Alcon Entertainment
Necklace Prods.
IMDb
2000 From Hell Albert Hughes
Allen Hughes
Jindřich Kočí Kym Barrett USA
Twentieth Century Fox
Underworld Prod.
IMDb
2000 A Knight’s Tale Brian Helgeland Grant Armstrong
John Hill
Caroline Harris USA
Columbia Pictures
IMDb
2000 The Lost Empire
(The Monkey King)
Peter MacDonald David Allday
Julian Ashby
Barbara Lane USA
Hallmark Entertainment
IMDb
2000 Dune John Harrison Miljen Kreka Kljakovic Theodor Pištěk USA
ABC Television
IMDb
1999 Joan of Arc Christian Duguay Shannon Grover
Martin Martinec
John Hay USA, Canada
Alliance Atlantis Ent.
CBS
IMDb
1999 Oliver Twist Renny Rye Stevie Herbert
Martin Malý
  UK
Diplomat Oliver Ltd.
United Film&TV Prod.
IMDb
1999 Dungeons & Dragons Corey Solomon Ricardo Spinacé
Jindřich Kočí
  USA
Sweetpea Entertainment
Silver Pictures
IMDb
1999 Harrison's Flowers Elie Chouraqui Martin Martinec   France
7 Films
IMDb
1998 The Scarlet Pimpernel
(TV - mini serie)
Patrick Lau
Edward Bennet
  Howard Burden UK
BBC
A&E London Film Prods.
IMDb
1998 Ravenous Antonia Bird Marco Niro
Adam O'Neill
Karel Vacek
  USA
Fox 2000 Pictures
Engulf and Devour Inc
IMDb
1998 La Niña de tus Ojos Fernando Trueba Juan Botella
Gerardo Vera
  Spain
Fernando Trueba
IMDb
1998 John Sinclair John van de Rest
Robert Sigl
Daniel Anderson
Jan Peters   Germany
Endemol Entertainment
RTL
IMDb
1997 The Barber of Siberia Nikita Michalkov Jindřich Kočí
Martin Martinec
Vladimir Murzin
Natalya Ivanova
Sergei Struchyov
France, Russia, CZ
Caméra One
Life International
Three T Studio
IMDb
1997 Les Misérables Bille August Peter Grant   USA
Mandalay Entert
TriStar Pictures
Columbia Pictures
IMDb
1997 My Giant Michael Lehmann Tom Reta Rita Ryack USA
Castle Rock Entert.
IMDb
1997 Plunkett and Macleane Jake Scott Jindřich Kočí Janty Yates UK
Working Title Films
IMDb
1996 The Beautician and the Beast Ken Kwapis Steve Cooper   USA
Paramount
Koch Comapny
IMDb
1995 The Ring Armand Mastroianni Ján Zeman   UK
NBC
Douglas Crammer
IMDb
1995 Snow White: A Tale of Terror Michael Cohn Peter Russell   USA
PolyGram Comm.
Interscope
IMDb
1995 Young Ivanhoe Ralph Thomas Jiří Matolín Jan Růžička Canada, France, UK
Filmline International
Nicolas Clairmont
IMDb
1995 A Young Connecticut Yankee in King Arthur’s Court Ralph Thomas Jiří Matolín Jan Růžička Canada, France
Filmline International Inc.
IMDb
1995 Mission: Impossible Brian de Palma Peter Howitt   USA
Paramount Pictures
Cruise/Wagner Prod.
IMDb
1994 Immortal Beloved Bernard Rose   Maurizio Millenotti UK, USA
Icon Entertainment
International Majestic Film
IMDb
1994 Fatherland Christopher Menaul Martin Malý Barbara Lane USA
H.B.O.
IMDb
1994 Underground Emir Kusturica Branimir Babic
Vlastimir Gavrik
Vladislav Lasic
Martin Martinec
  F, D, H, CZ
CIBY 2000
Pandorafilm
Novofilm
AB Barrandov
IMDb
1992 The Young Indiana Jones Chronicles Robert Young
Dick Maas
Tom Brown
Phil Harvey
Martin Martinec
Terry Pritchard
  USA
Lucasfilm
Amblin TV Paramount
IMDb
1992 Stalingrad Joseph Vilsmaier Jindřich Götz
Wolfgang Hundhammer
  Germany, Sweden
Perathon
B.A. Royal Film
Bavariafilm
IMDb
1992 Swing Kids Thomas Carter Tony Reading
Steve Spence
Jenny Beavan USA
Hollywood Pictures
IMDb
1991 Kafka Steven Soderbergh Leslie Tomkins Michael Jeffery F, USA
Pricel Renn Productions
Baltimore Pictures
IMDb
1990 The Last Butterfly
(Poslední motýl)
Karel Kachyňa Michal Krška Jan Růžička F, CZ, UK
FEX, FSB, HTV Intern
Atlantique Production
IMDb