Naše produkční centrum zajišťuje komplexní servis ve všech fázích realizace vašeho projektu. Může se přitom opřít o široké portfolio služeb největších filmových studií v regionu.

Detail fotografie

Z pozice koproducenta a servisní produkce vám umíme vždy nabídnout to nejlepší možné řešení, ke všem poptávkám přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně využívat výhod studiového zázemí společnosti.

Našimi partnery jsou přední lokální dodavatelé, na všech úrovních produkce spolupracujeme se špičkami české filmové výroby a služeb. Jsme vaší nejlepší volbou pro filmové i televizní projekty, reklamní zakázky i společenské akce v různých rozpočtových hladinách.

Nabízíme vám:

  • sestavení rozpočtu na základě scénáře a dalších požadavků
  • realizaci grantových žádostí a registraci projektu do programu filmových pobídek
  • smluvní zabezpečení projektu od získání autorských práv, přes výběr lokací až po smluvní zajištění tvůrčích pracovníků, štábu a techniky
  • casting - výběr herců, typů a komparsu podle požadavků
  • vyhledávání lokací podle požadavků, výběr z vlastní fotografické databáze, organizování obhlídek motivů
  • technické zabezpečení projektu - zajištění pronájmu ateliérů, technického vybavení, stavby, fundusu, filmových laboratoří a dalších barrandovských služeb
  • zajištění dopravy všeho druhu

 

Jsme vaším partnerem v získávání státní podpory!

Využijte naší asistence v získávání podpory ze Státního fondu kinematografie, zažádejte s námi o investiční pobídku pro váš projekt! Informace o státní podpoře filmovému průmyslu naleznete zde.

 

Poptávky a objednávky

Barrandov Studio a.s.
Kříženeckého nám. 322/5
152 00 Praha 5 Hlubočepy
IČ: 28172469
DIČ: CZ28172469
Lubomír Konečný,
vedoucí produkčního a producentského centra:
Mob.: +420 775 077 575
E-mail: lkonecny@barrandov.cz